Komşum Panik Atak

Suskun

V.I.P
V.I.P
Panik ataklı ,hava atmayı seven karşı komşumu gıcık etmek için banyodan sesi gelince ara sıra bende banyoya gidip sifonu çekiyorum ...duyduğum konuşma her seferinde aynı ....ay üstüme su geliyor orta katta oturmak istemiyorum muzaffer üst kattan ev al bana :D

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Suskun abla hiç sorma yaa :D
Demişken aklıma geldi bak şimdi komşu önemli tabi.
Bizimde banyoya hergün kötü kokular geliyor üst kattan:)
Napıyorlar anlamadım ki. Camınıda kapalı tutuyoruz aynı
Allah'ın gücüne gitmesin de, Lağımı mı bağladılar evlerine çözemedim :D

Suskun

V.I.P
V.I.P
Dip dibe olunca böyle oluyor ,bide günde diyo sanki benim banyoya girmemi bekliyorlar üst kattan sifon çekilince üstüme su dökülüyo .Tabi ben bıyık altından gülüyorum.

Zeyno sende benim yaptığımı yap aldım elime bir kova kaynar suyla lavabo açıcı dayandım kapıya dedim bunları ya dök ya ben dökeyim kokudan durulmuyor..Kapısı gıcırdayanın kapısına elimde makina yağı ile gittim :D

Komşunun biride 2 kez üst kat merdivene bisiklet koydu yani 1-2 kat arasına ,aşağı iç kapıya bisikleti indirdim üstünede bir not ...Bu sefer kapıya koydum bir daha 1-2 kat merdiven arasına bisikleti koyarsanız kapının dışına koyarım demedi demeyin...adımıda yazdım...Şimdi bisiklet bodruma park ediliyor.:)

Apartman hali oluyor işte bir şeyler nedense hepte olumsuz:)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Zeyno sende benim yaptığımı yap aldım elime bir kova kaynar suyla lavabo açıcı dayandım kapıya dedim bunları ya dök ya ben dökeyim kokudan durulmuyor..Kapısı gıcırdayanın kapısına elimde makina yağı ile gittim :D

Malesef öyle abla, aparmtanında bu çilesi var.
Hele balkonda çamaşır varken halı siliyorlar yaa işte o zaman annem çok fena sinirleniyor:)
Sigara içiyorsunuz madem küllük kullanın dimi onu bile aşağı döküyorlar

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
hiç böyle sorunlar yaşamadık,hiç kat evimiz olmadı:D
hep müstakil evlerde oturduk,yazlıkta sıkıntı yaşıyoduk,evler yakındı biraz onun dışında ses geldi,su geldi ohh kafamız rahat:D

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Evimiz 3 katlı..en üstte biz ortada kiracı giriste dedemler oturuyo..ne karışan var ne ses ne gürültü..mahellede sakin..ama ben alışkın değilim bu kadar sakinliğe orası ayrı =)
kısaca forza aile apartmanı =)

Safir

Özel Üye
Özel üye
Eski yan komşumun salak köpeği bizi her gördüğünde havlıyordu. Gerçi köpek salaktı belki ama komşu bir metre zincire mahkum etmiş hayvanı, doğru dürüst ilgilenmiyordu da. O kadar uyardık "yapma yazık" dedik, dinletemedik. Sinirimden özellikle camdan bakıp köpeği havlattığım oluyordu kendileri de rahatsız olsun diye :D Pişman değilim keşke daha çok yapsaymışım diyorum taşındıktan sonra evi ne halde bıraktıklarını görünce.. Sonunda duamız kabul oldu, zincirini kıran köpek akıllı çıktı ve dönmedi :) Eski komşuma da akıl fikir diliyorum..