Komşum Yilmazi Cani gönülden tebrik etmek istiyorum

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

kutlama.jpg

Sevgili komşum
@yilmaz27 tebrik ediyorum cerezforuma üye olup çok çabuk uyum saglamis olmasiyla hizli bir sekilde foruma adepte olup paylasimlari aktifligi ile harikalar yaratmaya devam ediyor
Tepriklerr yola devam yilmaz27 iyiki bizimlesin

Son düzenleme:

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Sevgili komşum @yilmaz27 tebrik ediyorum cerezforuma üye olup cok cabuk uyum saglamis olmasiyla cabuk foruma alismasi paylasimlari aktifligi ile harikalar yaratmaya devam ediyor
Tepriklerr yola devam yilmaz27 iyiki bizimlesin
bu nerden cikti simdi simartiyorsun @yesim434 iyiki sizlerde yanimdasiniz ben siz olmayinca hic bir sey yapamazdim zaten
cok tesekkür ederim

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
bu nerden cikti simdi simartiyorsun @yesim434 iyiki sizlerde yanimdasiniz ben siz olmayinca hic bir sey yapamazdim zaten
cok tesekkür ederim
Yokbe komsum seni niye simartalim gercekleride yansitmak gerek tabiki herkes cok degerli kimse kimseden bir farki yok ama senin bu kadar kolay adepte olmana hayran oldum dogrusu ve forum asigi olmanda ayri bir özellik

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Hakkaten tebrik etmek lazım. Foruma üye olduktan sonra kısa zamanda forum kültürüne uyum sağlayıp, kaliteli paylaşımları hoş sohbet oluşu ve değerli kişiliğiyle özel bir yeri oldu yanımızda.