komik şarkı sözleri

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Şimdi, böyle okuyunca hepsi size anlamsız geliyor ve "Bu da ne" diyorsunuz belki, ama bunlar bir döneme damga vuran şarkıların sözleri...Milyonlarca kişinin dinlerken kendinden geçtiği, bazen de güldüğü ilginç sözlü şarkıları hatırlayalım istedik...İşte 1980'li 90'lı yıllar ve 2000'lerin ilk dönemine damgasını vuran 'en komik sözlü' şarkılar. Bakalım kaç tanesini biliyorsunuz ya da hatırlayacaksınız..

Yonca Evcimik​

Aboneyim abone/ Biletleri cebimde/ Ballı lokma tatlısı/ Aman haydi hayırlısı/ Daha bir güzelleştim /Bu aşk yaradı bana/ Herkes dalga geçse de/Darısı başınıza"

Yonca Evcimik​

Bandıra bandıra ye beni/ Hiç doyamazsın tadıma/ Bütün numaralar bende/ Sen de var benim farkıma/ Kalmasın aklın başka yerde/ Ne işin var başka yerde/ Bandıra bandıra ye beni/Hiç doyamazsın tadıma"

Hakan Peker​

Hey zil çaldı mı/ Kızlar çıktı mı/ Bizim öğretmen/ Dalgayı çaktı mı /Seninki Hülya/ Benimki Rüya/ Ders çıkışında/ Okulun kapısında dikil ha/ Hey Corç versene borç/ Olmaz Maykıl bende de yok"

Hakan Peker​

Miniksin ufacıksın sen tatlı bir kaçıksın/ Ufak tefek kusurlarınla gönlü açıksın/ Elleri boş dursa ağzı boş durmaz/ Maşallah hali vakti pek yerinde/ Kafayı bunlarla boş yere yormaz/ Bir sürü güzel gacı var elinde/ Barda durur barmen minik şişe elinde/ Biz çalarız o durmaz hep oynar yerinde"

Hakkı Bulut​

Ne bileyim işte kıskanıyorum/ Seni kendimden bile kıskanıyorum/ Kıskanıyorum, kıskanıyorum/ Kıskanmak aşkın kanununda var/ Gerçek seven kalbi bu duygu sarar/ Henüz üç yaşında bir kardeşim var/ Seni ondan bile kıskanıyorum"

Banu Alkan

Anneni bizim eve gönder, Beni sizin evinize aldır,Aldıramazsan aldırırlar canım, Kaldıramazsan kaldırırlar gülüm"...Ya da "Sevgilim sevgilim nasılsın?, Burnun kapıya kısılsın, Çok güzel araban var ama, Yolda tekeri patlasın." Bu da olmazsa "Aylar var ki ben görmedim o güzel yüzünü, Bu ayrılık yıprattı benim tersimi düzümü"

Tayfun Duygulu​

Hadi yine iyisin/ İyisin iyisin/ Sen işini bilirsin, bilirsin bilirsin/ Deli dolu birisin, birisin birisin/ Reçeteni ister misin/ Muck! ister misin

Ümit Besen​

"I love you, I love you/ Do you love me/ Yes, I do/If you love me tell me, tell me/ If you love me kiss me, kiss me

Mustafa Sandal

Bu kız beni beni görmeli/ Bana kazak örmeli/ Yalnız beni sevmeli artık/ Bu kız beni görmeli/ Bana kazak örmeli/ Muradına ermeli artık

Ceylan​

Her gün başka başka konu/ He başı ne de sonu/ Söyle gerçek sevgi bu mu/ Yaptığına şantaj denir/ Böyle aşka montaj denir/ Şantaj, montaj, şantaj, montaj

Mustafa Topaloğlu,​

Aklın varsa kendine sakla, / Felsefe yapma / Kimi doğru kimi yanlış, / Kafana takma, kafana takma / Felsefe yapma, felsefe yapma, / Hiç felsefe yapma, felsefe yapma / Uzaydan gelmedik ki dünyalıyız biz, / Uzaydan gelmedik ki dünyalıyız biz.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Tarkan

Takmış takıştırmış/ Sürmüş sürüştürmüş/ Bir dağınıklık, bir rüküşlük/ Kıl oldum abi/ Giyinmiş rengarenk/ Perperişan hali/ Üstelik çorabı da kaçmış/Kıl oldum abi​

Emrah

"Yaz gazeteci yaz/ Bıktım yazı beklemekten/ Yazıver de gelsin bu yaz..."​

Banu Alkan

Neremi neremi/ Gözlerini/ Neremi neremi/ Gülyüzünü/ Neremi neremi/ Dudaklarını/ Neremi neremi/Her yerini"​

Banu Alkan

"Karşıdan çapkın bakma öyle/ Hadi beni dansa kaldır/ Kaldıramazsan kaldırırlar güzelim/ Benim yarim mis gibi kokuyor/ Anneni bizim eve gönder/ Beni sizin evinize aldır/ Aldıramazsan aldırırlar canım/ Kaldıramazsan kaldırırlar gülüm "​

Gökhan Tepe

Pantolonunu sevdim/ Çıkar onu bebeğim/ Hadi gel bize gidelim/ Gömleğini çok sevdim, çöz onu bebeğim/ hadi gel bize gidelim​

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

İbrahim Erkal

Onun o gözleri var ya/ Vatan millet sakarya/ İnsanın aklı kaçar ya/ İşte öyle şey öyle bir şey/ Biliyor gavurun kızı/ Ondan bu işve bu nazı/ Biliyor gavurun kızı/ Sürüm sürüm süründürüyor / Ne ocaklar söndürüyor"​

Doğuş.

Seni de bir gün severler Sevda yüklü trenler Boş raylarda ilerler Sevenleri üzenler Hep o yolda giderler​

Kader

Aşka davet bu benden Al bir demet gül bendenHer şeyden daral geldi Gidelim bu ellerdenHadi gel seninle buradan gidelim Güzelim meleğim gülüp eğlenelimHadi gel gel yanımaSeni saram canımaBırak bu masalları Takıl bana..​

Kader

Anneme şimdi ne derim yar? Ben seni sevmiştim kör olasına Anneme şimdi ne derim yar? Bizim oranın adetleri Meşhurdur cinayetleri Yanına bırakmam ben senin bitene kadar ihanetlerin.​

Ortaç

Ben ne sana taparım ne seni ararım ne trip atarımSen ne beni oyala ne omuz ovala işime bakarım Ben o nazı çekemem günaha giremem kötü söz edemem Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem Acılarım heveste güneş açar aheste bir kapalı kafesteyim Topu topu bi deste ara sıra bi besle iki nota bir besteyim Seni çöpe atacağım poşete yazık Bi sigara yakacağım ateşe yazık​

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Mustafa Sandal

Tıpkı Jest Oldum şarkısındaki gibi: Kız seni alan yaşadı Dertlerini de boşadı Mest oldum Vallahi jest oldum...​

Seren Serengil'

Bu gecenin hatrına Giriver koynuma Sana yapacaklarım varBuraları toz dumanuykular haram adını sayıkladım yar…​

Barbaros Hayrettin

Ben sizin babanızım, ben ne dersem o olur Önce yemek "yiyicem"Ve diskoya gidicemOrda hop hop yapıcam.. hop hop hop Orda zıp zıp yapıcam.. zıp zıp zıp​

Barbaros Hayrettin

Sevgilim sevgilim nasılsın? Burnun kapıya kısılsınÇok güzel araban var ama Yolda tekeri patlasın. Oooh ohh olsun! Sevgilim sevgilim nasılsın?Soguk iç sesin kısılsınKöpüklü banyo yaparkenBirden sular kesilsin​

Çılgın Sedat

Ben çılgınım, ben deliyim Ben tufanım sel gibiyim Ben de bu karizma varken Annen kime verecek seni Ona buna çok fazla bakarsan Ola ki sen beni aldatırsan Benden başkasına varırsan Bak çakarsam oturturum.​

Petek Dinçöz

Saçım sarı gözüm mavi Güzelliğim Avrupai Sen görmezden gelırsenNeye yarar sarı mavi Sesım ınce kafam dahı Kalbım saf belkı enayı Sen görmezden gelırsen Neye yarar sarı mavi​

Samra Sökmen

90- 60- 90 her gören hayranOf aman of aman Of aman aman Ne bir diyet ne masajDöndün kuru eriğiHelal olsun Hayriye Karnım tok diye diye.​

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Ragga Oktay

Çukulata" Kız Al beni duy beni sar beni sev beni Umbala bumba esmer bomba Olmuyor sensiz gün geçmiyor​

Rüya Ersavcı

Kızım seni Edi'ye vereyim mi? Kızım seni Büdü'ye vereyim mi?Kızım seni Edi'ye vereyim mi? Kızım seni Büdü'ye vereyim mi? İstemiyorum babaİstemiyorum babaBirisi bir EdiEvde kırkbeş kediBirisi bir BüdüElinde düdüğüNo, no, no.​

Çelik

Dongi, dongi, dongi"​

Tarık

Aylar var ki ben görmedim o Güzel yüzünü Bu ayrılık yıprattı benim tersimi düzümü Aylar var ki ben sürmedim yüzüne yüzümü Resimleri yıprattım artık yok mu bir çözümü..​

Hadise'

İçimi çıtır çıtır yedin bitirdin Kıpırtıları tek tek yitirdinBenim etim ne ki budum ne olsunAşk oyununda kötü ütüldüm​

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Nihat Doğan

Benim olmazsan taciz ederim Bana varmazsan yer bitiririm İnadim inat bunu biliyorsunBenim olacaksin sana yemin ederim.​

Ali Güven

Gözlerinde yaşındım gide gele aşındım Anladım yoksun artıkBen gönlünden taşındım​

lhan İrem

Yeldeğirmenlerine karşı Don Kişot muyum? Uçuyorum durmadan ben pilot muyumYeldeğirmenlerine karşı Don Kişot muyum? Dilimde hep aynı şarkıİdiyot muyum?​

Erol Köse,

Bakınız çok oldunuz siz, igğe yaparım Çok fazla konuşursanız serum bağlarım.. Zırlama bebeğim, Allah'ını seveyim Uğruna öleyim Sana Roman diyorlarla ben de Doktor Erol Bey.​

Oya Küçümen ve Bora Ebeoğlu

Kalk gidelim de saraylı Bak dikiz aynam kalaylı Gel bir gel bir gel bir gel koynuma Minderi kendinden yaylıYangına gelirim, işaretin yeter..​