• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Karalama Defteri

Safir

Özel Üye
Özel üye
Zaman ne kadar hızlı akmaya başladı..

Acı gerçek bu, ömrümüz bir su
Bir bir içiyor yıllar....

Safir

Özel Üye
Özel üye
İçimde çok sevdiğim bir dosttan ayrılmanın burukluğuyla karışık yeni bişeylere başlıyor olmanın mide bulantısı.. Nasıl tarif edilir ki.?? Üzgünüm aynı zamanda heyecanlı.. Bugün için, mutluluğu yarına erteledim..

Hayat böyle, değil mi.....

Safir

Özel Üye
Özel üye
Korkuyorum ama mutluyum. Sonunun ne olacağını bilmediğim bir işin başında ellerim titriyor. Üç aylara denk gelmesi.. 15 güne kadar netice belli olur. Hayırlısı olur inşallah.

Safir

Özel Üye
Özel üye
Her gidişimde iki adım ileri gideceğimi zannederken "dur bakalım, o kadar da hızlı değil herşeyin bir zamanı var" denildi ve iki adım yerine bir adım atabildim. Elhamdülillah, elhamdülillah.. Kıyılarda dolanıyor olsam bile hala bir parça umudumun olması bana yetiyor..

Safir

Özel Üye
Özel üye
Ahhh benim manyak kedim ah. "Araba bizim" dedikse "motorun içine gir de bak bakalım" mı dedik sana beaaa. 50 liraya mal oldun ya sana bişey olmadı Allah'tan. Lâkin arabanın burnundan bıyıklarını çıkarıp miyavlamanı bi de cuma günü biz giderkenki bakışını hiç unutmicam :P sen de unutmicaksın zannedersem :D:D

Safir

Özel Üye
Özel üye
Elimde yarım paket sigara var, nerelere saklıyacağımı bilmiyorum. Babacım sen nerden gördün? Annem, zorla elimden almaya çalışıyosun, yemin ediyorum "eğer bunu elimden alırsanız gider 2 paket alırım ve aralıksız içer bitiririm" diye :)

Hava güneşli, hiç de kışlık değil gibi ama içim üşüyor.. Çekmecede sakladığım o tek sigarayı içmemek için kendimi zor tutuyorum. İçsen ne olacak be kızım, ne kazanıcan??

Yağmur olsaydı böyle hissetmezdim belki, belki de bişey değişmezdi..

Neydi, "kimselerin olmadığı bir zaman çekilip bir köşeye doyasıya ağla, kimse görmesin ağladığını" Neden? Gözyaşlarımı birileri görse ne olur? Ağlamak hangi yüzyıldan beri zayıflık emaresi aceba? Her zaman ayaktaymış gibi görünmek zor değil mi? İnsan bazen tökezleyemez mi? Canı acıdığı zaman ağlaması neden acayip?

Bu arada sana söylememiştim demi, seni hiç sevmiyorum günlük müsün, aylık mı yıllık mı adını sen bul. Son uğradığım tarihe bakılırsa yıllık daha münasip bi isim.

Depresif bir günün karalamaları..​

Safir

Özel Üye
Özel üye
Çok karışığım bugün. Bir yandan sevinç, bir yandan hüzün.. Amaaan..

Çok üzüldüm be arkadaşımcım, kardeşim. İnan bekliyordum senden ama çekip gittiğini duymak.. Ne bileyim bir tuhaf oldum. Gönül sokağımdaki evlerden birinin daha lambası söndü, üzgünüm hem de çok.. Bir daha görüşür müyüz bilemiyorum. İnşallah mutlu olursun.. Dualarımda olacaksın kardeşim..

sovalye

Aktif
Bilinmeyen bir kişi ve o kişiyle ilgili olaylar dizisi...
Sürekli tedirginlik ve hüzün...
Arada bir yaşamı "ti"ye alış...
Hepsi satırların arasında gizli.
Tekrar tekrar okudum ama çözemedim. :)
İlginç bir günlük...
İzlemeyi sürdüreceğim.
Devamına...

Not: "Gönül sokağımdaki evlerden birinin daha lambası söndü..." cümlesi oldukça etkileyiciydi.