Karalama Defteri

Safir

Özel Üye
Özel üye
Hiçbir yere sığdıramadığım, yakıştıramadığım cümlelerim olursa diye açtığım kişisel saçmalama mekânı..

Safir

Özel Üye
Özel üye
Mutluyum ve bunu bugün kimsenin bozmasına izin vermicem :P Her ne kadar İzmir'e gidip gelmekten böööğ gelmiş olsa bile yine de mutluyum herşeye inat..

Safir

Özel Üye
Özel üye
Yine garip bir gün. Sabah öğrendiğim, beni ilgilendirmediği halde haddinden fazla üzüldüğüm olayla mı alakalı yoksa bu olay tuzu_biberi mi oldu garipliğimin çözemedim..

Safir

Özel Üye
Özel üye
Eveeet, yeni bir güne başladık. Birazdan arkadaşım gelecekmiş; muhabbetli iki fincan kahve, özlemişim :)

bugün kaloriferler arızalı da olsa yaşamak için mücadeleme devam edecem hayatın güzel olduğunu sölüyorlar :)

Kaloriferler baya başını ağrıtmış anlaşılan dağcı :) hayat herşeye rağmen güzel..

Safir

Özel Üye
Özel üye
Boğuluyordum, kötü bişey bea nefes alamamak.. Rahat mı batıyor nooluyor aceba bana, çok ayıp kızım çook.. Şımarıklık sana göre bişi değil..

Safir

Özel Üye
Özel üye
Biz aciz varlıklarız, nefsimizin elinde tek bildiğimiz istemek.. "Ver Allah'ım ne olur ver.." Hayır nerdedir, neyin içinde gizlidir bilmiyoruz.. Sadece nefsani istekler içinde kıvranıyoruz.. İstediğimizin olmaması belki de bizim için hayırlı olan.. Ahh bir de buna akıl erdirebilsek..
Eyy kendim, dünya 3 gün bilemedin 4, ne farkeder?.. Varsın dileğin olmasın.. Belki gerçekleşmesi senin felaketin olacak nerden biliyorsun?.. Allah büyük.. Mülk O'nun.. Hem daha yolun başındasın.. Rabbim neler gösterir bilinmez..
Allah'ım hakkımda hayırlısı ne ise onu ver bana, benim hadsizliğim-edepsizliğim olduysa bağışla merhametlilerin en merhametlisi.. Sen'den başka sığınacak kapım yok..(amin)

Safir

Özel Üye
Özel üye
Stres katsayım artıyor, akşama tavanı görür herhalde. Hiçbir yere sığamıyorum.. Korkuyorum, aklımdan geçen ihtimaller canımı sıkıyor. İnşallah mühim birşey değildir, "yoksa" sını düşünmek istemiyorum artık... Yarın, yarın gözümde büyüyor.. Hayırlısı olsun inşallah....

Safir

Özel Üye
Özel üye
İçim bir parça rahatladı ama tam anlamıyla rahatlamış değil. "ya yanılıyorlarsa, ya başka bir şeye dönerse" düşünmekten kendimi alamıyorum.. Takibini sıkı yapmam gerekiyor, ipin ucunu kaçırmamalıyım....

Safir

Özel Üye
Özel üye
Zamanında aman ablacım iyi düşündün mü, yanlış yapmayasın demiştim.. Sakalımız yokki sözümüzün hükmü olsun.... Şimdi de ortalığı içinden çıkılmaz hale getirip....... offf be kardeşim off ya.. Neyse gün ola hayır ola inşallah..