• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

kara bir hava ve yüreğimi saran Bulutlardan ancak kacabildim ve geldim :)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bunan emin olabilirsin, yeterki ailenin bir üyesi olma yolunda adım atınız biz daha kocaman adımlarla karşılarız :) Zaten birkaç gün kalınca bağımlılık yapan bir yerde olduğunu anlaman işten bile değil :)

Bunan emin olabilirsin, yeterki ailenin bir üyesi olma yolunda adım atınız biz daha kocaman adımlarla karşılarız :) Zaten birkaç gün kalınca bağımlılık yapan bir yerde olduğunu anlaman işten bile değil :)

Bağımlılık; rüzgarda savrulan yaprak tanesi Yüreğimi saldım Forum sitenize bakalım kimler ıyı davranıcak kimler kanatacak :D
Cokmu acıtasyon oldu :) Günümüz bilgi cağını en iyi şekilde siz değerli oldugunuzu düşündügüm,ama zamanla sizlerinde dostum olacagınızı bildigim için Zevkle bu bağımlılığı kabullenebilirim :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
ortaokul yıllarının kompozisyon alışkanlıgı kalmış hala Giriş sonuç falan falan :)
umarım keyifli paylaşımlar yanı sırada hal hatır sorabileceğim dostlar edinirim :)

O zaman bir sürü dost edineceksin demektir
Burda dosttan bol bişey bulamazsın:)
Neyse bu kadar övmim ben yaşa ve gör diyorum:)

-araz-

EYVALLAH...
V.I.P
çağancan kusura bakma fazlaca gergindim yazını tam olarak okoumamıştım ama şimdi okudum..
güzel anlatımın için kendini burda buldugun için teşekkür ederiz.
forumda kalıca olacağından emin gibi bir şeyim...
cümlelerini çok istikrarlı gördüm..
bizlerle kalıp mutlu olman dileğimle...

çağancan kusura bakma fazlaca gergindim yazını tam olarak okoumamıştım ama şimdi okudum..
güzel anlatımın için kendini burda buldugun için teşekkür ederiz.
forumda kalıca olacağından emin gibi bir şeyim...
cümlelerini çok istikrarlı gördüm..
bizlerle kalıp mutlu olman dileğimle...

Önemli değil :) gerginlik bu işte tıpkı günü zamanı bilinmeyen yeşeren çicek gibidir :) gerginlik gelir ve geçer zamansız...
umarım kalıcı olurum :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Hoşgeldiniz ÇağanCan güzel bir giriş olmuş kelime seçimleriniz ve kullanımınız güzel. Forumumuz bir aile ortamını aratmaz zaten cevap yazan aile ferdlerinin yorumlarındanda anlaşılmıştır. Sizinde bu ailede yer almanıza seviniriz. Renk demişsiniz. Çerez ailesi rengarenktir sizde seçin bir renk :) Lafı çok uzattım sanırım hemen burada kesiyor ve keyifli forumlar diliyorum.

Not: Sanırım şuan Ankara'dasınız biraz hemşerilik varoldu. :)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Kendini anlatım şekline bakarsan kalemi kuvvetli bir arkadaşımızsın :) h.geldin can ..

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
hoşgeldin,gizli kahraman olucan desene?:D
ankara'yı çok severim,2 yıla kadar oraya yerleşmeyi düşünüyorum,sende ankaradasın seni severim :D

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.