• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

kara bir hava ve yüreğimi saran Bulutlardan ancak kacabildim ve geldim :)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar Arkadaşlar arada bir foruma konu açan cok gülen sessiz insanları rahatsız etmeyen kendi resimlerini avatar olarak kullanan sinirlenmeyen Pofidik pofidik yürüyen saz çalan body yapan KARA ESMER ARKADAŞLARIMIN DEĞİMİYLE kara eşşek olarakta anılan ben ben ben Puflar kadar rahat cekici safın önde gideni Sanalda harflerin mutlulugunu yaşıyan MİTOKONDİRİSİ bozulmuş Hamster gibi birşeyim ya ))
Can ben
nereden mi Çok karışık ANTALYA elmalı Belediyesi uğurlu sokağı Gençlerindenim )) Akdeniz Uni; turizm konaklama seyahat bölümünü Yengesinin zoruyla okumuş, Ama yengesinin cocuguna öncülük ettiğini bilmeyen Masum kedi gibiyim (:)
Ankarada yaşıyorum babamın zorunlu görevinden dolayı ama agustosta Antalyaya tekrar yerleşeceğiz ))
Bu kadar ya HERKES GİBİ Bazen SİNİRDEN STRESTEN İNSANLARIN ALAYCI TAVIRLARINDAN KAÇMAK İÇİN SANALI SEÇTİM :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Hoşgeldin @ÇağanCan
Bu ne güzel bi giriş böyle :)
Umarım buraya kaçtığına değer ve keyif alırsın
İyi forumlar:)

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Harika bir tanıtım olmuş @ÇağanCan, şahsen ben renkli buldum oldukça :)

Aynı şehrin havasını soluyoruz sanırsam :)

Hoşgeldin kalıcı olman dileğiyle...

Son düzenleme:
Hoşgeldin ÇağanCan
Bu ne güzel bi giriş böyle :)
Umarım buraya kaçtığına değer ve keyif alırsın
İyi forumlar:)

ortaokul yıllarının kompozisyon alışkanlıgı kalmış hala Giriş sonuç falan falan :)
umarım keyifli paylaşımlar yanı sırada hal hatır sorabileceğim dostlar edinirim :)

Harika bir tanıtım olmuş ÇağanCan, şahsen ben renkli buldum oldukça :)

Aynı şehrin havasını soluyoruz sanırsam :)

Hoşgeldin kalıcı olman dileğiyle...

Bu şehrin geceleri :) harika şarkı'dan alıntı :)
bu tanıtım birazcık biyolojik sorunlar yaşıyan şahsi yaptırımlara gücü yetmeyen bugünlerde sanalda zaman geçirmek isteyen Canın sacmalıkları işte :)
Teşekkür ederim Hemşerim Hoş buldum :)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.