Kan Bağışı Yapıyor musunuz?

Kan Bağışı Yapıyor musunuz?

• Toplam katılan
    14

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Kanim yetersiz olmasina ragmen muracat ettim Türkiyede aldilar :))) ve 2 gun uyudum sonra
benimde israrla vermek istemem az bulunan kanlardan dolayi bir cok kisi kullaniyor
Ben de verecektim dedim ya bana yetecek kadar varmış almadılar:) sen de nasıl aldılar anlamış değilim:rolleyes:
Her sene kan veririm sanırsam 20 ye yakın olmuştur. Organlarımıda bağışladım ama eşim müsade etmem diyor.
Ben iki kere verebildim aslında bir de kızılay kanları yurt dışına yolluyor genlerimizi araştırıyor dendi geri çekildim şimdide nasip olmadı:)
Organlarını bağışlamayı bende düşünüyorum ya ama nereden nasıl yapacam bilmiyorum yıllar önce form dolduruluyordu Isparta'da doldurmadığıma çok pişman oldum sonra buralarda hiç denk gelmedim öyle bir şeye,donör bile olabilirim aslında

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Ben de verecektim dedim ya bana yetecek kadar varmış almadılar:) sen de nasıl aldılar anlamış değilim:rolleyes:

Ben iki kere verebildim aslında bir de kızılay kanları yurt dışına yolluyor genlerimizi araştırıyor dendi geri çekildim şimdide nasip olmadı:)
Organlarını bağışlamayı bende düşünüyorum ya ama nereden nasıl yapacam bilmiyorum yıllar önce form dolduruluyordu Isparta'da doldurmadığıma çok pişman oldum sonra buralarda hiç denk gelmedim öyle bir şeye,donör bile olabilirim aslında
Çok şükür sağlığımız yerinde kan verince taze kan damarlarımız doluyor bir nevi yenilene. Aman dedikodulara kulak asma kanın yeterliyse vermende sağlığın açısındanda faydalı olacak.
Organ bağışı için en kısa yol enabız yada kan merkezlerinde de bağış yapabilirsin.