Kan Bağışı Yapıyor musunuz?

Kan Bağışı Yapıyor musunuz?

• Toplam katılan
    14

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
ben kesinlikle öyle değildim ayakta dahi uyumak istiyordum asla enerjim yoktu fiziksel aktivitemde çok düştü son zamanlarda da solunum problemleri yaşadım
dediklerin dogru ama tek kan dusuklugunden degil demir EkSIK se oda yapiyor yorgunluk uyku demir dusuk olunca daha cok yapiyor :))) mesala benim kan sorunum var ama demir daha agir basiyor :))) normalda 11.12 olmasi gerek ya benim :)) 3.5 .4 :))) 6 ayda bir serum aliyorum 3,4 tüp :))

Artemis

Özel Üye
Özel üye
dediklerin dogru ama tek kan dusuklugunden degil demir EkSIK se oda yapiyor yorgunluk uyku demir dusun olunca daha cok yapiyor :))) mesala benim kan sorunum var ama demis daha agir basiyor :))) normalda 11.12 olmasi gerek ya benim :)) 3.5 .4 :))) 6 ayda bir serum aliyorum 3,4 tüp :))
tedavisi öyle evet ama şuna değinmek isterim benim anemi olmamaın sebebi demir eksikliği, vücuda yanlış beslenme sonucu alınan demir emilmez atılır kan yapımında demirin büyük bir rolü vardır alınmadığında kan yapımı olmuyor yani demek istediğim demir eksikliği zaten anemi ye neden olur aneminin belirtileri ayndır