• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kadınlar ve Hacim

DeJa Vu

Üye
Hepimiz kadınları tanırız; az ya da çok. Kadınlar hayatta erkeklerden daha çok hacim işgalinde bulunurlar. Bu hacim işgali biz erkekleri yer yer rahatsız eder bazen de sıkılırız. Yazımda olabildiğince, kadınları erkeklerle kıyaslamadan yazmaya çalışacağım.

Örneğin toplu taşıma araçlarında -hele ki sıkışıksa - kadınlar erkeklere göre bedenlerinin yanısıra bir o kadar daha yer işgal eden koca koca çantaları olan insanlardır. Yanından geçerken takılırsınız, yanında bir yerlerde dikiliyorsanız kadının haberi yokken o çanta sizi taciz dahi edebilir. Bir diğer örnek tatillerdir, gezmelerdir; ister yaz tatili olsun ister bir haftasonu akraba ziyareti olsun kadınlar gerekli -gereksiz her şeyi doldururlar bavullarına,çantalarına. Hem giderken hem de dönerken yanlarına almak için mutlaka fazladan birşey edinirler.

Peki ya alışverişler? Yeni evli, yeni sevgililer hariç kaç erkek kadınlarla alışverişe çıkmayı ister sorarım size? Mağaza içlerinde harcanan uzun saatleri bir kenara bırakırsak günün sonunda elinize tutuşturulan alışveriş çantaları biz erkekleri bıktırır.Eller dolar taşar.

Gardropları düşünün. Koca gardıropta erkeğin nesi vardır? Kaç göz onundur? Erkeğin çorapları -o da çorap sepetine konmadıysa-, birkaç takım elbisesi, işte mevsimlik giyecekleri falan vardır. Geri kalan tüm hacmi kadının iç çamaşırları, ucuzluktan/kampanyadan aldığı; bize göre birbirinin aynısı kıyafetler falan filan vardır.

Velhasıl kadınlar hayatta çok hacim kaplar. Hele sevilecek kadınsa erkeğin tüm kalbini doldurur,taşar gözlerinden akar...

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Tabi yaa erkekler oldu olacak melek olsunlar :D sütten çıkmış ak kaşık hepsi :D

Erkeklere bu konuya bakmalarını ve ondan sonra yer işgalini konuşmalarını rica edeceğim... :)
https://www.cerezforum.com/konu/bacaklarini-topla-yerimi-isgal-etme.139696/

Bu konu tartışılır :D Hemde fena tartışırım :D

Erkeklerin dağınıklığı kadar evde hacim kaplayan varmıdır acaba :P Bu da tartışılır :D

Hacimmiş kalbinizde mübarek nasıl hacim varsa birkaç kadın birden sığabiliyor oraya nedense :P

DeJa Vu

Üye
@ZeyNoO Ama senin dedigin o daginik erkekler istisnalar arasindaki hepsi öyle değil. Ama kadinlarda böyle bir ayrım yok ki. Hepsi digerinin aynisi :D
Kalbimizdeki hacme gelince de olmasi gereken o. Tek kisilik kalpmi olur. Mesela benim kalbim 4 kisilik :D
1. Sırada tabiki kizim var 2.Sırada Annem 3. sırada Duygu Esmersoy 4. Sırada da hayatima girecek olan. Kadın. En fazla hakederse 3 ve 4 yer degisebilir :D

@Meryy evliligim boyunca yaptigi tek iyi sey kizim zaten okadar da yapsin :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
@DeJa Vu istisna mı dedin sen. Nasıl bir istisnadır ki bu nedense hiç şaşmıyor. Her toplu taşıma aracında erkeklerin tamamı aynı istisnaya mı denk gelir ilginç :D
Lafı ayrıca çevirme :D Ben aynı kalbe sığdırdığınız aile dışındaki sevgiliniz olan kadınlardan bahsediyorum :D

DeJa Vu

Üye
@DeJa Vu istisna mı dedin sen. Nasıl bir istisnadır ki bu nedense hiç şaşmıyor. Her toplu taşıma aracında erkeklerin tamamı aynı istisnaya mı denk gelir ilginç :D
Lafı ayrıca çevirme :D Ben aynı kalbe sığdırdığınız aile dışındaki sevgiliniz olan kadınlardan bahsediyorum :D
Birdaha da kadınlara yer verirsem iki olsun :D (Zaten vermiyomda neyse)
Erkekler garibim büzülüyolar toplu taşımalarda bi kenara.Aman yanlışlıkla değeriz falan sapık var diye bağırırlar neme lazım.Kadınlarda rahat rahat yayılıyolar arkadaş.Tacize hep biz uğruyoz :D

Ayyy kızlar aynı kalbe başkalarını sığdırmıyo dimi.Siz meleksinizzz

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Birdaha da kadınlara yer verirsem iki olsun :D (Zaten vermiyomda neyse)
Erkekler garibim büzülüyolar toplu taşımalarda bi kenara.Aman yanlışlıkla değeriz falan sapık var diye bağırırlar neme lazım.Kadınlarda rahat rahat yayılıyolar arkadaş.Tacize hep biz uğruyoz :D

Ayyy kızlar aynı kalbe başkalarını sığdırmıyo dimi.Siz meleksinizzz

Müstahaktır size :D Oh olsun diyip çekiliyorum konundan :D
Şimdi sen konunu işgal ettiğimide iddia edersin falan :D Hacim kaplamaya hiç gerek yok :D