Kadın Neden Aldatılır?

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Amerikada yapılan bir araştırma, erkeğin ihanetinin en belirgin beş nedenini ortaya çıkardı. Bu araştırmaya göre, erkek aldatmamak için her durumda kendine 'geçerli,gerekli ve mantıklı' bir sebep buluyor..

1/Belki kadınlara olan sevgisi bitmiştir. Ayrılmak köktü ve zor bir karardır. BAzı gençler bir zamanlar sevdikleri kızlara olan duygularını kaybettikleri zaman bunu söyleme cesaretini kendilerinde bulamazlar. O zaman da ikinci sevgiye yelken açarlar.

2/Belki sizinle yeterince ilgilenilmiyor. Bazı şeyler alışkanlık haline gelmeye başladığında karşımızdakine ilgi ve özen göstermeye başlarız. Bu da karşımızdakini bizden soğutabilir. Çünkü erkekler sürekli ilgi bekler..

3/Belki kadınlar tarafından daha önce affedildiniz. İhanet mi ettiniz? ve sizi affettimi? KAdınların gösterdiği yüce gönüllülük size cesaret vermiş olabilir.. Erkek 'bir kez affetti, bir daha affeder' diye düşünmeye başladığında ihanetler peşi sıra gelir.

4/Belki sürekli dırdır ediliyor size. Erkekleri hiç dinlemeyip sürekli kendi fikirlerini empoze etmeye çalışıyo olabilir kadınlar. İşte ozaman erkeklerin aklına başka kadınların gelme ihtimali yüksektir..

5/Belki kızlar erkeklere ilgi gösteriyor. Erkekler, kadınlar tarafından beğenilmeye ihtiyaç duyar. Böylece egosu okşanır. Başka kızların kendisini beğenmesi, size ihanet etmesi için yeterli bir sebeptir..
 
Tespitler doğru olabilir.Ancak yapılan araştırmalara göre son yıllarda aldatma işinde kadınların erkekleri yakaladığı ve hatta geçtiği söyleniyor.
Diğer konu başlığımız şu olmalı: Kadınlar neden aldatır?
 
Top