Kaynak ikonu

Android Igo Primo Navigasyon - Note 3 Ve Note 4 Için Uygun -

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hocam bu konuya uzun bir cevap yazmak istedim şu an ama bunu yapmamak sanırım daha doğru. Özetle şunları söyleyip geçeyim.

Buradaki paylaşımlar tamamen karşılıksız, beklentisizdir. Elimizden gelen yardımı yapmaya çalışırız, daha ötesini değil. İletişimde üslubu çok önemseriz.

Kendi telefonumda bu işlemin nasıl yapıldığını anlattım ki android yüklü bir başka telefonda da kopyalama işleminin aynı şekilde yapılabileceğini düşünerek. Umarım sorunu çözebilirsiniz.

ali gungor

Üyecik
merhaba üstadım
uygulamanızı yükledim çalışıyor fakat bir müddet sonra kapanıyor benim yerimi bulmakta zorlanıyor, ve dönüşlerde yakınlaşma yapmıyor uzak gösteriyor bunun sebebi ne olabilir. telefon note 4

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
merhaba üstadım
uygulamanızı yükledim çalışıyor fakat bir müddet sonra kapanıyor benim yerimi bulmakta zorlanıyor, ve dönüşlerde yakınlaşma yapmıyor uzak gösteriyor bunun sebebi ne olabilir. telefon note 4
Ben de Note 4 te kullanıyorum sorunsuz şekilde hocam. Artı kullanan yakın çevremdeki arkadaşlar da bir sorun yaşamıyorlar. Kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz. Uzak mesafe bildirimlerinde kilometre gösterimine geçiyor bende.

Telefon hafızasında ve adı IGO ya da igo şeklinde olan bir klasörde bulunmalı. Bazen klasör ismini değiştirirken İGO şeklinde yanlış yazım sorun çıkarabilir. Maalesef aklıma başka bir sorun kaynağı gelmiyor.

Aliexpresten aldığım telefonda sorunsuz ve gayet hızlı çalışıyor. Sadece önceki versiyonda olduğu gibi, yaptığım ayarlar (ses, rota vs) IGO yeniden açıldığında eski haline dönüyor. Nasıl bir çözümü olabilir.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aliexpresten aldığım telefonda sorunsuz ve gayet hızlı çalışıyor. Sadece önceki versiyonda olduğu gibi, yaptığım ayarlar (ses, rota vs) IGO yeniden açıldığında eski haline dönüyor. Nasıl bir çözümü olabilir.
SD kartta çalıştırırsanız bu sorunla karşılaşırsınız. Telefon hafızasına yüklemelisiniz. İlk konuda anlatıldığı şekilde.

SD kartta çalıştırırsanız bu sorunla karşılaşırsınız. Telefon hafızasına yüklemelisiniz. İlk konuda anlatıldığı şekilde.

Bu söylediklerimi telefon hafızasında yapıyor