Kaynak ikonu

Igo Primo Navigasyon - Note 3 Ve Note 4 Için Uygun -

Navigasyon Sürümü: iGO Primo Navigasyon 9.6.29.483387

Note 4 telefonumda halen kullanmakta olduğum sürümdür ve Note 3 telefona da yüklenip denenmiştir, tam anlamıyla sorunsuz çalışmaktadır.

Ekran çözünürlüğü otomatik ayarlandığı için Android 4x sürümlerinin çoğunda alışacaktır. İçerisindeki sys.txt dosyası otomatik ekran çözünürlüğüne göre ayarlanmıştır.

Başarsoft firmasının 31 Ocak 2015 te yayınladığı sürümdür. Dolayısıyla tamamen Türkçe olan bu Navigasyondaki yerleşim yerleri ve yollarda güncel durumdadır. (Ekran görüntüleri Note 4 'te alındı ve görüntü kirliliği olmaması açısından küçültüldü)

11.png


Programı kullanmak için yapmanız gereken şey, IGO.rar dosyasını indirip rardan çıkarmak ve IGO klasörünü telefonunuzun kök dizinine atarak içindeki iGO_9.6.29.483387.apk adlı dosyayı çalıştırmak. SD karta da yükleyip kurabilirsiniz ancak bu durumda ayarların kaydedilmediğini söyleyenler var. Deneyebilirsiniz.

IGO klasörünün içeriği aşağıdaki gibidir...
2.png


İçerisinde güncel ses dosyalarının tümü mevcuttur, Laz sesi de dahil...

Program boyutu: 663 MB (Eksiksiz bir navigasyon dosyasıdır)

Programı indirebilirsiniz.

3.png


4.png


Takıldığınız konuda soruları konuda sorabilirsiniz. Kurulum dosyaları aynı klasöre atıldığı için ve sys.txt düzenli olduğunda sorun yaşayacağınızı sanmam. Kendi kullandığım Navigasyon sürümüdür... Denediğiniz telefonları konu altında belirtirseniz seviniriz.
Gönderen
YoRuMSuZ
İndirilme
285
Gösterim
961
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 star(s) 0 oy

YoRuMSuZ: diğer kaynakları

Top