İçip İçip Eski Sevgilisine Mesaj Atan İki Burç bakin hangileri imis :)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Aslında her şeyin başı: Kontrol mekanizması! Kendini dizginleyebilen biri misin? Yoksa hislerine yenik düşüp sonuna kadar kalbinin sesini dinleyenlerden mi? Ayrıldığın eski sevgiline geri döner misin? Yoksa acını kalbine gömüp yoluna devam mı edersin? Peki ya bünyen nasıldır? Alkol aldığında dağıtır mısın? İçip içip telefonuna sarılır mısın? Yoksa efendi efendi içkini yudumlayıp gecenin sonunda sessiz sakin evine mi gidersin? Haritanda hangi burçların yoğunlukta olduğunu biliyor musun? Ve bunun tüm bunlarla ilişkili olduğunu? Cevabın “hayır” mı? O zaman gelsin sıradaki yazı!

Kontrolsüz Balıklar

Mübarek içki mi içiyor, alkol şişesine mi düşüyor bilinmez! Balık “iki kadeh içeceğim” dediğinde, hiç merak etme, o gecenin sonu gittiği yerden gelmez. Bir büyük biter, üstüne cilası atılır, başka bir mekanda Demet Akalın’a bağlanır. Kendini hayatın akışına bırakan dalgın Balık, bir ara eğlenir gibi olur, iki dakika sonra göz yaşlarına boğulur. Tam kendini toparlayacak gibi olurken, kendini melankolinin ağlarında bulur. Eyvah! Gelsin mesajlar, gitsin Türkçe slow şarkılar. Oldu mu şimdi? Gördüğünüz gibi tam bir tutarsızlık abidesi!

Ağları Geçmişe Dolanmış Yengeçler

Fotoğraf albümlerinin tozlu sayfaları kadar klişe aslında eski sevgiliye mesaj atmak! Gel görelim bunu yapmaya bahane arayanlar da var! Bknz. ağları ya geçmişe ya da eski sevgilisinin boynuna dolanmış Yengeçler! Kıskaçlarını doğrultup bir türlü ilerleyemediler. Hep bir ileri iki geri! E hal böyle olunca alkol muhabbetine de pek girmemeli. Baksana şişede durduğu gibi durmuyor, az miktarda bile olsa Yengeç burcunu zamanda yolculuğa çıkarmaya yetiyor. Fakat sorun şurada: Geri getirme konusunda pek faydalı olmuyor!
 
Top