HoŞÇa--KaL....

~KaÇaK CaDı~

YOĞURDA SÜTÜ BOZUK DEDİM GİTTİ AYRAN OLDU..
Özel üye
Yazilanmi önemliydi çizilenmi sevdalara.. Oysa ben ne yazdim ne çizdim sevdami.. Içimde büyüttügüm sen.. Ben ne kadar büyüttüysem seni; o kadar ufaltmissin Kendini.. Sen giderken "gitme kal yanimda sana ihtiyacim var!" Diyemedimki..Diyemezdim de.. Çünkü sen kararliydin gitmeye..Ki kalma meraklisida hiçmi hiç olmamissin.. Ben ne savaslar vermistim yüregimde.. ne volkanlar patlatmistim hep sen ol diye.. Sensiz olmak benim sonum olurdu biliyordum.. Bildikleriminde basima gelmesinden öyle cok korkuyordumki.. korkularima ragmen savaslarimi hiç ertelemedim.. ertelenmis bir sevda bana göre degildi.. Ya sen? savastinmi benim gibi? Korktunmu kaybekten deli sevdalani? Kaç kere yemin ettin bozacagini;dayanamayacagini bile bile? ...... okadar gözyasi döktümki ardindan.. Hiç utanmadim ve hiç silmedim gözyaslarimi.. Çünkü görünen sadece gözümdeki yasti.. Kalbimdeki Acilari bitmisligi göremezdin.. bu yüzden Agladim karsinda ıste bu yüzden aglamaktan; Göz yaslarimdan asla ve asla utanmadim... Ben sevdamdan da utanmadim..Seni sevmektende.. Pisman degilim bir kere dünyaya gelsem bin kerede olsa seni severim! Umudumu yitirdigimde utandim ben..! Çünkü umutlarimda binlerce güzellik var.... Şimdi bana kalan ardindan; Bombos bir hayat..ve bir okadarda dolu kalbimin yamalari.. Bir Avuç göz yasi ve bir dünya kadar sevdan.. Gittin iste.. Bitti bu sefer.. Kalbim alisti belkide bu sefer ama telafisi yok.. Olmayacakta... Unut deme sakin.. unutmak için Sevmedimki seni.. Kolaymiki unutmak o kadar savasin okadar acinin O kadar sevdanin ardindan Seni... Hadi sen unut beni sevgili.. ben es geçtim unutulmasi gereken herseyi... hosçakal..."hosça"Kal..:(