Her soruya 200 ÇTL :)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Not: CTL forumda kullandığımız ve forum içinde alışveriş yapabildiğimiz sanal para sistemimizdir.

Forumdaki sanal CTL uygulamamızı biliyorsunuz arkadaşlar. Her konu açtığınızda 25 CTL, biri konuya cevap yazdığınızda ise 10 CTL kazanıyorsunuz.

Kazandığınız CTL leri farklı şekilde harcamanız mümkün. Örneğin; nick değiştirme, nick ve rütbe renginizi değiştirme ve parlatma, diğer üyelere marketteki ürünlerden hediyeler gönderme, istediğiniz üyeye CTL gönderme, hatta yeni forum başlığı açmaya kadar uzanan bir yelpazede kazandığınız CTL'leri kullanabilirsiniz.

CTL biriktirmenin en geçerli yolu konu açmak ve konulara yorum yazmak. Şimdi sizlere çok daha fazla CTL kazanabileceğiniz bir yöntem sunuyoruz.

Üyelik çok basittir, hatta facebook üyeliğinizle de soru sorabilirsiniz. Eğer facebook sayfanız aktifse sistem soru sorulmayı bekliyor olacak zaten :) Ben kendi üyeliğimi kullanmak istiyorum derseniz sadece kullanıcı adı, şifre ve mail adresi yazıp kayıt olabilirsiniz. Merak etmeyin sistem sizden üyelik onayı istemiyor, kayıttan hemen sonra soru sormaya başlayabilirsiniz...

Forumda bir konu açana kadar bahsi geçen sitede 5 soru sorabileceğinizi düşünüyorum. Bu da demektir ki 25 CTL yerine 1000 CTLkazanabilirsiniz.

En az 10 soru sorup bu konu altında kullanıcı adınızı belirterek 2000 CTL talep edebilirsiniz. Soru sınırı yok. Cevaplar ve yorumlar için ödeme yok sadece sorular için CTL ödenir.

Mevcut üyelerimiz var bahsettiğim sitede. Onlar için ödeme yok :) Yeni üyelik alıp CTL kazanabilirler :)

O halde CTL zengini olmak için buyrun...

Suskun

V.I.P
V.I.P
CTL kazanmak güzel,:)cevaplara CTL yokmuş demekki :hey .Birilerininde soruları yanıtlaması gerek yoksa Atatürk'ün 43 numara ayakkabı giydiğini nerden bilecektim:)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
:) Yenidenmi üye olmalıyızzz ...
Evet yeniden üyelik. Örneğin Çağlayağmur2 gibi :)

CTL kazanmak güzel,:)cevaplara CTL yokmuş demekki :hey .Birilerininde soruları yanıtlaması gerek yoksa Atatürk'ün 43 numara ayakkabı giydiğini nerden bilecektim:)
Bu aşamada sadece sorulara CTL var. Hem de her soruya öyle böyle değil 200 CTL :)

Mevcut üyelerimiz var bahsettiğim sitede. Onlar için ödeme yok Yeni üyelik alıp CTL kazanabilirler

Böyle bir uyarı gördüm ablacıgım onun için sordum. :)
Evet CTL kazanma süreci konu açılışından itibaren ve yepyeni üyelikler için geçerli arkadaşlar :)

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.