her iki cinsiyetle de dünyaya gelecek olsanız önce hangi cinsiyetle gelmek isterdiniz

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Çok saçmaa :) Siz zaten yıllardır belli bir cinsiyetle yaşayan insanlara tercih soruyorsunuz.
doğal olarak kadınlar, kadın... Erkekler erkek diyecek...
Haa memnun olmayanlarda artık saklamıyor zaten. Memleket erkek görünümlü kadın dolu... Bu da ilginç neden hep erkekler cinsiyetinden memnun değil? Bu oran erkeklerde daha fazla.. Ben de bunu merak ediyorum :)

genuine

Katılımcı
Çok saçmaa :) Siz zaten yıllardır belli bir cinsiyetle yaşayan insanlara tercih soruyorsunuz.
doğal olarak kadınlar, kadın... Erkekler erkek diyecek...
Haa memnun olmayanlarda artık saklamıyor zaten. Memleket erkek görünümlü kadın dolu... Bu da ilginç neden hep erkekler cinsiyetinden memnun değil? Bu oran erkeklerde daha fazla.. Ben de bunu merak ediyorum :)
yok yanlış anladınız öyle demek istemedim.her iki cinsiyetle de dünyaya geleceksiniz.hem kadın hem erkek olarak bu dünya da yaşayacaksınız.ancak önce hangi cinsiyetle yaşamak isterdiniz diye soruyorum.ve mümkünse nedenini:)

felsefe_mi

...!...
Özel üye
yok yanlış anladınız öyle demek istemedim.her iki cinsiyetle de dünyaya geleceksiniz.hem kadın hem erkek olarak bu dünya da yaşayacaksınız.ancak önce hangi cinsiyetle yaşamak isterdiniz diye soruyorum.ve mümkünse nedenini:)

İşte bende onu diyorum :) Şu an belli bir cinsiyette olduğum için tarafsız yorum yapamam :) Herkeste de 3 aşağı 5 yukarı durum aynı... Erkeğe sorsan, erkek diyecek. Kadına sorsan kadın... Bilemem yani (En azından kendi adıma)

genuine

Katılımcı

:) ben cevaplayayım bari belki anlaşılır :P

ben önce kadın olarak dünyaya gelmek isterdim.ve birsürü hem cinsimden arkadas edinirdim.onları iyice tanımaya çalışırdım.içlerinde en sağlam duruşu olanı cımbızla seçmeye çalışırdım.

ve erkek olarak dünyaya geldiğimde cımbızla çektiğim o kadına hayatımı adardım ;)