HAZIRYANIT.COM yeni sitemiz.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
bilmiyorum ki ben cok bilgim yok onun icin idda etmiyorum :))) birde beni kocaman buyuk sters icinde 5 hafta sürec basliyor Allahtan hayirlisi bakalim :)) ....

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Çok beğendim sorular sayesinde araştırma yapıyorum bilgi sahibi oluyorum yoksa oturup araştırcağım yok çok beğendim ben:):)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
bilmiyorum ki ben cok bilgim yok onun icin idda etmiyorum :))) birde beni kocaman buyuk sters icinde 5 hafta sürec basliyor Allahtan hayirlisi bakalim :)) ....
Yeşim tüm mesajlarını düzeltmek zorunda kaldım. Full forumlara link vermişsin tüm mesajlarında :) Biliyorum farkında olmadan yazdın ama kopy/paste olayına lütfen dikkat edelim.

Evet eğlenceli bir script arkadaşlar. Dilediğiniz soruları sorabilir dilediğinize cevap verebilirsiniz. Bir sonraki mesajımda puan sistemini göstericem :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yoktu. Sadece Yeşimin eklediklerinde forum linkleri vardı. Google'dan kopy/paste yapmıştı o yüzden.

Bu sistemde puan durumu şöyle arkadaşlar... Zaten eklediğiniz soruya göre bir puan kazanıyorsunuz. Ancak puan sistemi bununla sınır değil. Alttaki listede puan kazanma ya da eksi puanların değerlerini görebilirsiniz. Bu sistemdeki katılıma göre zaman zaman forumda ayrıcalık kazanma durumunuz olabilir :) Ayrıca son derece eğlenceli bir sitem. Kafa dağıtmak için bile girilebilecek bir yer. Özel mesajlaşma, cevap geldiğinde mail ile bildirim gibi hoş özellikler mevcut...

73550

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Birde soru tekrarı olduğunda ne oluyor. Sorduğumuz sorunun olup olmadığını nasıl anlıyoruz.
Mesela soru tekrarı oldu diyelim noluyor kalıyormu :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Onun kontrol özelliği var aktif etmedim. Testte etmedim aslında :)

Biraz zenginleşsin aktif edip test ederiz sağlıklı çalışırsa işe yarayabilir.