• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Cimri.com ziyaretçilerini yanıltıyor

Simurg

Kabullenmiş olmanın dayanılmaz hafifliği...
Özel üye
Yaklaşık 2 hafta önce aldığım Galaxy note 10 plus telefonumu kılıfsız kullandığım için düşürmek suretiyle kırdım. Telefon hem tasarım hem de işlevsellik açısından gerçekten şu an piyasada en sevdiğim tek model diyebilirim.

Neyse ucuza telefon bulabilir miyim diye 1 haftadır araştırma yapıyorum internette. Aranılan ürünlerin en ucuz veren firmaları bulduğunu iddia eden cimri.com bir haftadır sürekli karşıma çıkıyor ve her seferinde yanıltan bir sayfaya yönlendiriyor. Tamam anladık satıcı fiyatları değiştirmiştir doğaldır diyorum ama bir hafta süreyle güncellemeyip reklam amaçlı da olabilir bizleriz yanıltmaya hakkı yok diye düşünüyorum. Şahsen artık bana hiç güven vermiyor.

Örnek sayfa... Verdiği link

Cimri.com sayfası
Cimri com yanlış yönlendirme yapıyor

Oysa linke tıkladığınızda Note 10'un plus olmayan linkine yönlendiriyor. Az kalsın yanılıp satın alacaktım linkteki telefonu Plus modeli diye...

Yönlendirdiği link ... Cimri com plus modeli diyor ama linkte plus olmayan model var. Link tıklama işleminden itibaren hareketli görüntü almak istedim ama yapamadım.

Dikkatsiz olursanız ve cimri.com a güvenirseniz incelemeden telefonu yanlışlıkla satın alabilirsiniz. Benden söylemesi.

Son düzenleme:

OBir

MEB
Özel üye
Evet kontrol ettim. Reklâm alanı mı anlamadım ancak gerçekten tanıtım ile linkteki telefonlar farklı.