• Merhaba Ziyaretçi.
    "HAYVANLAR" konulu fotoğraf yarışması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmaya davet ediyoruz...
  • Kazandığınız her 1000 ÇTL birikiminizi 5 TL ile değiştirip ödeme alabilirsiniz...

Cimri.com ziyaretçilerini yanıltıyor

Simurg

Corona günleri 🔴
Özel üye
Konu parlatma
Yaklaşık 2 hafta önce aldığım Galaxy note 10 plus telefonumu kılıfsız kullandığım için düşürmek suretiyle kırdım. Telefon hem tasarım hem de işlevsellik açısından gerçekten şu an piyasada en sevdiğim tek model diyebilirim.

Neyse ucuza telefon bulabilir miyim diye 1 haftadır araştırma yapıyorum internette. Aranılan ürünlerin en ucuz veren firmaları bulduğunu iddia eden cimri.com bir haftadır sürekli karşıma çıkıyor ve her seferinde yanıltan bir sayfaya yönlendiriyor. Tamam anladık satıcı fiyatları değiştirmiştir doğaldır diyorum ama bir hafta süreyle güncellemeyip reklam amaçlı da olabilir bizleriz yanıltmaya hakkı yok diye düşünüyorum. Şahsen artık bana hiç güven vermiyor.

Örnek sayfa... Verdiği link burası

Cimri.com sayfası burası
Cimri com yanlış yönlendirme yapıyorOysa linke tıkladığınızda Note 10'un plus olmayan linkine yönlendiriyor. Az kalsın yanılıp satın alacaktım linkteki telefonu Plus modeli diye...

Yönlendirdiği link BURASI ... Cimri com plus modeli diyor ama linkte plus olmayan model var. Link tıklama işleminden itibaren hareketli görüntü almak istedim ama yapamadım.

Dikkatsiz olursanız ve cimri.com a güvenirseniz incelemeden telefonu yanlışlıkla satın alabilirsiniz. Benden söylemesi.
 
Son düzenleme:

OBir

Özel Üye
Özel üye
Evet kontrol ettim. Reklâm alanı mı anlamadım ancak gerçekten tanıtım ile linkteki telefonlar farklı.
 
Top