Hayat iste

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
anuuO.jpg

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Çok mükemmel bir hayat değil hayalimde ki. Çok yükseklerde gözüm yok kendi dünyamda mutlu olmak istiyorum sadece. Tabi ki sıkıntılarım olacak üzülüceğim bunalacağım. Ama içten nasıl gülünür, içten gülündüğü zaman insan ne hisseder onu unutacak kadar değil.. Mutlu olmayı unuttum, güven duygusunu, huzuru, rahat bir uykuyu bile unuttum...
Vazgeçmiş değilim. Hala bişeylerin peşinden koşuyorum, umudumu yitirmedim, kimseye küsmedim. Yaşıyorum daha ölmedim.
Elbet bir gün bende gerçekten hissederek gülebilirim, sevebilirim, inanabilirim.
Şimdi sana sesleniyorum; seni suçlamıyorum, senden nefret etmiyorum, senin için hırpalamıyorum kendimi, dönmeni dahi istemiyorum ama özlemiyorum değil. Özlüyorum, keşke olsa diyorum sonra düşünüyorum ve birbirimizi haketmiş olsaydık birlikte olurduk diyorum.
Bazen kendimi kandırıyorum, herşey aynıymış gibi sen hiç gitmemişsin gibi bekliyorum seni. Ama tabi akşam oluyo gece oluyo gündüz oluyo sen olmuyosun. Ne bir ses ne de bir soluk hep uzaksın.
Senin gerçekten mutlu olmanı istediğim konusunda da tereddütteyim aslında ...
Güzel bir gün güzel bir hayat ve bende varım bende burdayım... Belki şuan beni göremiyorsun hissedemiyorsun ama varlığımı er yada geç göreceksin.. Sen gittin, gitmek istedin ve gittin eğer bir gün geri dönersen bilmiyorum ki ben bıraktığın yerde bıraktığın gibi olabilirmiyim.