• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Haftanın Konuk Üyesi (1.Haftanın Konuğu:KıRMıZı)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Facede ortak arkadaşlarımız bile varmış reelden..He bir de Yeşim buluşma için zeynepe haber ver oda gelmek istiyordu dedi..faceden bir iki mesaj attım tık yok...aman ne hali varsa görsün dedim..yeşimede nerden bulursun böyle uyuzları cevap falan yazmadı dedim:)Gelmek isteyen gelir millete mi yalvarıcam şeklinde küçük bir de dip not geçtim...
facebookun tek kötü yanı anlık sohbette online kişi çevrimdışı olunca yazılanlar gitmiyo
Ben yazdıklarını gördüğümde çok geç olmuştu
Ama çalışıyordumm ozamanlar. Şu sıralar unutkanlık var sanamı yoksa yeşim ablayamı dedim bilmiyorum. Çalıştığımı birinize söylemiştim diye biliyorum ben :)
Seni kızdırdığımı hiç düşünmemiştimm kasten yapılmış bişi yok özür dilerim senden hatam varsa affola.

Benim sorum şimdilik yokk birazda diğer arkadaşlara bırakayım soru sormayı ;;)

Safir

Özel Üye
Özel üye
Soruların cevaplarını keyifle okudum. Bir soru da benden olsun :)
Kırmızı nickini görünce herkese birşeyler çağrıştırıyordur eminim, benim merak ettiğim;

Kırmızı rengin Kırmızı'ca tarifi nedir?

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
İlginç bir soru...

Kırmızı aşkın rengidir... ben bu nicki seçerken gerçek etken Vatan aşkıydı...O zamnlar Mitingler yapılıyordu şehitlerimiz için bayrağımızı asmıştık balkonlarımıza(o gün bu gün hala asılı bizim balkonda..arada çıkarıyoruz..temizleyip tekrar asıyoruz). Kırmızı ordan gelmişti aklıma...sonrasında birde GS aşkı var...Kendimi bildim bileli Galatasaraylıyım ve kırmızı görünce aklıma gelen şeylerden biride GS oluyor...Ben nicki değiştirdiğim zamanlar GS şampiyonluğunu kutluyordu sanırım...Yada kutlamasına ramak kalmıştı:)...Birde insanoğluna duyulan aşk var tabiki onun da etkisi vardır..kırmızı üzerinde:):P

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Kuzenlerim var burda İncikk ve __nUrAy__ onlar giriyordu...ara tatildeydim..evde sıkıldığığım bir gün nette boş boş gezerken aklıma geldi..kuzenlere takılıyım biraz diyerek daldım buraya dalış o dalış hala burdayım...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
sıralarda geçen eğitimimi tamamladım..dile kolay ama tam 17 yılım geçti...ama bitti işte gözümde büyüttüğüm herşey gibi o da geride kaldı...şimdi özlüyorum hemde çok...mutsuzmuyum hayır değilim...diploma törenim mükemmeldi..Ali Samiyen Standı futbolcular yerine binlerce öğrenci tribünlerde taraftar yerine ailelerimiz....çosku dorukta..ali samiyen inliyor..daha ne olsun...sonra işsizlik,,siyaset...derken bittii işte 2009 hoşgeldin 2010...umarım bana iş getirdin:)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
sıralarda geçen eğitimimi tamamladım..dile kolay ama tam 17 yılım geçti...ama bitti işte gözümde büyüttüğüm herşey gibi o da geride kaldı...şimdi özlüyorum hemde çok...mutsuzmuyum hayır değilim...diploma törenim mükemmeldi..Ali Samiyen Standı futbolcular yerine binlerce öğrenci tribünlerde taraftar yerine ailelerimiz....çosku dorukta..ali samiyen inliyor..daha ne olsun...sonra işsizlik,,siyaset...derken bittii işte 2009 hoşgeldin 2010...umarım bana iş getirdin:)
Yaklaşık 6 yıl önce yazdığım mesaj duygulandım mı ne:)