Gta

cemree

=)=)
V.I.P
COhJ129.jpg

Papatya

V.I.P
V.I.P
Bilgisayarımdan silinmemiş olsaydı halen oynuyor olabilirdim. Ne günlerdi ama.
Birde o hileler falan vardı. Anılarım canlandı. :gülmektenoluyorum

Papatya

V.I.P
V.I.P
Asprin yazıncada canın doluyordu, kız çağırma şifresi falan vardı. Kılık değiştirip başkası oluyordun. Harikaydı.
Para kazanmanın en iyi yolu, tank çağırıp polisleri öldürmekti. Ve sonra polis şifresini yazınca polisler gittiği için sorun olmuyordu.
Böylede net hatırlarım! :D

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
Hee şifre yazınca iyileşiyordun,paralar geliyordu :D Şimdi 5 çıkacakmış adamlar gerçek gibi yapmış....

Papatya

V.I.P
V.I.P
Bilgisayarımı kasmayacağını bilsem alır yüklerdim ama, eski bir bilgisayar bu. Artık çok yaşlı. Yüklenmemek lazım. :kik

aslann

Özel üye
Ben de öyle 4 ü alıp yükleyecektim ama kaldırmaz diye almadım :D GTA 4 16GB yer istiyor diğer gereksinimlerini düşün artık..

cemree

=)=)
V.I.P
bakalım bu yeni çıkanda ne özellikler olacak =) oyunu oynayan erkekler kız alırdı da ben neden arabaya kız alırdım hiç anlamam :kik

aslann

Özel üye
bakalım bu yeni çıkanda ne özellikler olacak =) oyunu oynayan erkekler kız alırdı da ben neden arabaya kız alırdım hiç anlamam :kik

:gülmektenoluyorum:gülmektenoluyorum Denize dalgıç tüpüyle dalmak,Aynı anda 3 adam kontrol etmek,tenis oynamak gibi yeni özellikler geliyormuş =)