• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

GTA 5 Satış Rekoru Kırdı!

Aries

Katılımcı
Hakkında çıkan hemen hemen her haberin oyun severler tarafından heyecanla takip edilmesinin ardından GTA 5’in piyasaya sürülmesi ile yoğun ilgi satış rakamlarına yansıdı.

Oyun severlerin büyük bir heyecanla beklediği GTA 5 piyasaya sürülmesinden tam 24 saat sonra 800 milyon dolarlık satış rakamına ulaşarak kırılması oldukça güç bir rekora imza attı.

GTA5’in kırdığı rekorun ciddiyetinin anlaşılabilmesi adına yine bu yıl içerisinde piyasaya sürülen ve ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Call of Duty: Black Ops 2’nin 15 günde 1 milyon satışından söz edebiliriz.

Henüz resmi bir açıkla yapılmasa da 10 milyon civarında satış gerçekleştirdiği düşünülen GTA 5, 265 milyon dolarlık prodüksiyon maliyetinin karşılığını fazlası ile alacak gibi görünüyor.

Düzenleyen yönetici:

Esr3

Özel Üye
Özel üye
Kardeşime söz verdigim icin pisman oldum :biyikli:
Ilk gün saturnda bi tane bile kalmamis iki gün pesinden kosturdum zor buldum. Hem pahali hem zevksiz bir oyun. Erkek milletini anlamiyorum :biyikli: