• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Forumda Yenilikler

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Özel Mesaj Şikayeti

Artık Özel Mesajlarınızı okuduğunuz alanda (şikayet) butonu göreceksiniz. Özel mesaj alanında bu butona tıkladığınızda ilgili özel mesaj sadece süper mod ve adminin göreceği şekilde Süper Mod Yönetim Odasına aktarılacak ve özel mesajın içeriğine göre gerekli işlem uygulanacaktır.

Konu ile ilgili alttaki resimde görülen ilgili butona tıklamanız mesajın iletilmesi için yeterli olacaktır.

Hangi Mesajlar Bildirilmeli:

• Taciz ve rahatsız etmek için ısrarla yazılan Özel Mesajlar
  • Başka forum ve site raklamı yapmak amacıyla yazılan Özel Mesajlar
  • Forumdaki başka üyeleri ve yöneticileri aşağılamak amacıyla yazılmış Özel Mesajlar
İçerik orijinal hali ile iletildiği için üzerinde değişiklik yapılamaz. Şikayet edilen mesaj sahibi mesaj değiştirilmiş tarzında itirazda bulunamaz.

Burada yazılan içerik dışında da rahatsız olduğunuz mesajları bildirebilirsiniz.

Unutmayın! Özel Mesaj bizim için de özeldir. Şikayet edilmediği sürece görme ve müdahale etme durumunda olamayız.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Forumdaki Online Süreniz:

Deneme amaçlı olarak forumda geçirdiğiniz online süresini sayan bir eklenti kurdum. Bakalım bayram tatili boyunca kimler ne kadar süre ile online olmuş :)

Profillere girdiğinizde kayıtlı üyenin online süresini görebilirsiniz.

Not: Sistem, eklentinin aktif olduğu adan itibaren çalışıyor. Yani geçmiş online süreniz dahil değil. 30 Eylül Sabah 4:45 itibari ile eklenti aktiftir :)

C

CaN_

Ziyaretçi
merhabalar arkadaslar bu dıceklerım Umarım sizleri Sıkmaz.

Öncelıkle Cevap Yaz Butonunun Yanına Yeni Konu ekle ... Butonu olsun ıstıyorum eklenmesını ıstıyorum cunku Konu eklemek ıcın tekrardan sayfa basına dönmek Sınır bozucu :)) ve Son bırsey daha :) Yazılan msj ları görebılmemız ıcın forum temasına Port ekleyebılırsınız ve daha keyıf verıcı olucaktır dıger arkadaslarımızda acılan yenı konuları kolaylıkla görebılır. İlginizden dolayı tesekkur ederım Umarım rahatsız etmemısımdır. Sadece masum bir öneriydi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Konu içeriğini görüntüleme sırasında hangi bölüme olunduğunun pek farkına varılmaması nedeniyle Yeni Konu butınunu eklemdik. Zor bişey değil ve daha sağlıklı bölüme dönerek konu açmak.

İkinci olarak forum temasına Port eklenmesi olayını anlayamadım. Port nedir? ya da kastedilen nedir? İstatistik türevi birşey mi?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Sanirim port diye kast ettigi eskiden vardiya bizim forumda o gun eklenen konulari gösteriyordu sonra kaldirdik ondan bah sediyor olmali

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu uygulamayı da düşünmüyoruz. Forumu incelemeyi önemli ölçüde sısıtlıyor. Sadece son eklenen konulara bakıyor üyelerimiz. Bunun yerine hem CerezTAKİP hem de Yeni Mesajlar başlığı var. Gereksiz olur.