Forumda Yenilikler vB4

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
facebook girişi sevdim..pcye oturdugumda direk girdiğim iki site biri çerez biri face.. face giriş yapıyorum foruma giriş yapmaya gerek kalmıyor...facebook connecten direk giriş yapmış oluyorum...

yan menüleride sevdim...:)

wien06

V.I.P
V.I.P
Tesekkürler Hocam yeniliklerin hepside bizlere bayagi bir kolaylik saglayacak ayrica bu kadar yenilik yaparken foruma zarar vermeden yaptiginiz icinde ayrica tesekkür ederim;;)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Mobile Style

Artık cep telefonları veya Ipod larla da forumu rahatlıkla gezebileceksiniz. Artık mobile style adında cep telefonları ile girişte otomatik aktif olacak bir stilimiz mevcut, test edilmiştir :)

Böylece cep telefonlarından bağlantıda çıkan bandwidth (trafik) sorunu ortadan kalmış oluyor. Minimum trafikle forumu gezebilir, giriş yapabilir, içerik ekleyebilirsiniz...

Test etmek için mutlaka cep telefonu ile girmeniz gerekmiyor, forumun alt bölümünden ilgili stili seçebilirsiniz. Tekrar eski stile (Cerez-im) dönmek için Mobile Style'nin en altındaki "Full Site" yazan linke tıklamanız yeterli.

Teşekkür Eklentisi Hakkında: Yakın zamanda SEO'nun biraz daha gelişmiş versiyonunu kullanmaya başlıyoruz. Bu versiyonda facebook Beğen eklentisi biraz daha geliştirilmiş durumda. Teşekkür eklentisini tamamen kaldırıp artık Facebook Beğen eklentisi ile yolumuza devam etmek mantıklı olacak...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kimsenin bu konuyu göreceğini sanmıyorum ama ben yine de küçük bir yenilikten bahsedeyim :)

Yeni konu veya gelişmiş cevap bölümünde yeni bir buton göreceksiniz. Şu buton:

Gerçi bu butonun işlevini kod ekleyerek uzun süredir kullanıyorum ancak belki kullanmak isteyen olabilir diye ekliyorum. Bu butonun eklediği kodlarla konu içindeki resimlerin sola veya sağa yaslamak mümkün. Butona tıkladıktan sonra açılan pencereye left veya right yazmak yeterli. Daha sonra resim URL sini kodlar arasına giriyoruz. Tabi bu özelliği isteyen kullanır ben konu içine gömülü resimleri sevdiğim için sık sık kullanıyorum :)

Ancak bu özelliği boyutları küçük olan resimler için kullanıyoruz. Örnek konu linki vereyim...

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
güzeelll
116kl7p.gif

Düzenleyen yönetici:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
  • Vip paylaşım bölümü artık üst kısımda :) Genel bölümde...
  • Karizma gücü ile birlikte artık karizma puanlarını da postbit_legacy bölümünde görebilirsiniz...