• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Foruma Dosya Eklemek ve Paylaşmak

ahbeabi

Uzman
Arkadaşlar ilkdefa bir forma üye olup gerçekten harika zaman geçiriyorum ama bilgisayar ve formdaki paylaşım konularında çok acemiyim.Dosya ekleyip paylaşıma sunma konusunda Yardım Konusunda Adminin açıkladığı gibi rapidshare adresine tıklayıp paylaşmak istediğim dosyaları yüklüyorum en sonunda yükleme yapacağım yazının yerine benden email adresi ve şifre falan istiyo o ilgili adrese üyemi olmam lazım. birde arkadaşların bu adresten yüklediği dosyaları indiremiyorum.Bu acemi kardeşinize yardım lütfen. Bekliyorum Kendinize iyi bakın.

Çözüm
Arkadaşlar ilkdefa bir forma üye olup gerçekten harika zaman geçiriyorum ama bilgisayar ve formdaki paylaşım konularında çok acemiyim.Dosya ekleyip paylaşıma sunma konusunda Yardım Konusunda Adminin açıkladığı gibi rapidshare adresine tıklayıp paylaşmak istediğim dosyaları yüklüyorum en sonunda yükleme yapacağım yazının yerine benden email adresi ve şifre falan istiyo o ilgili adrese üyemi olmam lazım.birde arkadaşların bu adresten yüklediği dosyaları indiremiyorum. Bu acemi kardeşinize yardım lütfen.Bekliyorum Kendinize iyi bakın.

Ben yardım edeyim. Öncelikle dosyaları rapidshareden upload etmek hakkında bilgi vereyim. Öncelikle rapidshare adresine giriyoruz. Gözat deyip upload butonuna bastığımız zaman uploadın tamamlanmasını...

ahbeabi

Uzman
Arkadaşlar Foruma Dosya Yüklerken Görüntü Kirliliği yaşanmaması için İndir veya yükle gibi butonlar ekleniyor nasıl yapıldığı hakkında bilgi verebilirmisiniz. Herkese İyi Eğlenceler.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
ekliyeceginn her hangi bir programi adresini kopyalayinca Yazi , yada resim ekledigimiz sayfayi aciyorsun ve yükle tikla , donvold ne yazmak istersen onu yazdiktan sonra fare ile uzerinin mavi olmasini sagla ve dünya seklinde resim var gülen suratin altinda onu tikla ve ordaki http yazisini sil ve fare ile kopyalayip daha önceden aldigin adresi oraya pastele kontrol et Okeyle