Foruma Dosya Eklemek ve Paylaşmak

ahbeabi

Uzman
Arkadaşlar ilkdefa bir forma üye olup gerçekten harika zaman geçiriyorum ama bilgisayar ve formdaki paylaşım konularında çok acemiyim.Dosya ekleyip paylaşıma sunma konusunda Yardım Konusunda Adminin açıkladığı gibi rapidshare adresine tıklayıp paylaşmak istediğim dosyaları yüklüyorum en sonunda yükleme yapacağım yazının yerine benden email adresi ve şifre falan istiyo o ilgili adrese üyemi olmam lazım. birde arkadaşların bu adresten yüklediği dosyaları indiremiyorum.Bu acemi kardeşinize yardım lütfen. Bekliyorum Kendinize iyi bakın.

Çözüm
Arkadaşlar ilkdefa bir forma üye olup gerçekten harika zaman geçiriyorum ama bilgisayar ve formdaki paylaşım konularında çok acemiyim.Dosya ekleyip paylaşıma sunma konusunda Yardım Konusunda Adminin açıkladığı gibi rapidshare adresine tıklayıp paylaşmak istediğim dosyaları yüklüyorum en sonunda yükleme yapacağım yazının yerine benden email adresi ve şifre falan istiyo o ilgili adrese üyemi olmam lazım.birde arkadaşların bu adresten yüklediği dosyaları indiremiyorum. Bu acemi kardeşinize yardım lütfen.Bekliyorum Kendinize iyi bakın.

Ben yardım edeyim. Öncelikle dosyaları rapidshareden upload etmek hakkında bilgi vereyim. Öncelikle rapidshare adresine giriyoruz. Gözat deyip upload butonuna bastığımız zaman uploadın tamamlanmasını...

Celal28-

Forum Gururu
arkadaş bende öyle program,video paylaşım vermeyi bilmiyorum ama rapidshareden dosya indirebiliyorum gerçekten çok kolay ama biraz karışık yani çözene kadar girmediğim site kalmadı sonunda öğrendim baktımki o kadarda zor değilmiş :)

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Arkadaşlar ilkdefa bir forma üye olup gerçekten harika zaman geçiriyorum ama bilgisayar ve formdaki paylaşım konularında çok acemiyim.Dosya ekleyip paylaşıma sunma konusunda Yardım Konusunda Adminin açıkladığı gibi rapidshare adresine tıklayıp paylaşmak istediğim dosyaları yüklüyorum en sonunda yükleme yapacağım yazının yerine benden email adresi ve şifre falan istiyo o ilgili adrese üyemi olmam lazım.birde arkadaşların bu adresten yüklediği dosyaları indiremiyorum. Bu acemi kardeşinize yardım lütfen.Bekliyorum Kendinize iyi bakın.

Ben yardım edeyim. Öncelikle dosyaları rapidshareden upload etmek hakkında bilgi vereyim. Öncelikle rapidshare adresine giriyoruz. Gözat deyip upload butonuna bastığımız zaman uploadın tamamlanmasını bekleyeceğiz. Daha sonra sayfanın en aşağısında aşağıdaki resimde belirtilmiş kısma tıklayın.

Yukardaki resimdeki işaretli olan birinci link bizim kullanacağımız download linki ikinci link ise silme linkidir. Siz foruma birincideki linki vericeksiniz.

Rapidshare'e upload edilmiş dosyaları indirmek için ise linke tıkladıktan sonra aşağıdaki resimde görünen free kısmına tıklıyorsunuz.

Daha sonra da verilen kutucuğa aşağıdaki gibi karakterleri girdiğiniz zaman indirmeye hazır olacaktır.

Umarım güzel açıklayabilmişimdir. İyi eğlenceler

Çözüm

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Hayır günde bir defa değil ben sürekli kullanıyorum her zaman veriyor. Üye olmamanın dezavantajı yüklenen dosyaların 45 gün içinde siliniyor olması ve de download linkine şifre koyulamaması. Onun dışında hiçbir sorun olmuyor bende