• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Flatcast,radyo Ayarlari Okumadan Gecmeyin

ondan mıdır bilmiyorum ama internet sayfasına radyonu adresini yazıyorum boş bir sayfa çıkıyo start stream dan girip yayını açtım gelen mail deki kodu da arkdaşa yolladım ama radyoya giremedi radyo kapalı olarak gözüküyo neden acaba yardımlarınız için teşekkrr isterseniz buyrun bakın.

ondan mıdır bilmiyrm ama radyonun adresini internet sayfasına yazıyorum boş bi sayfa çıkıyo flatcasttan giriş yapıp start stream dan yayını açtım arkadaşa da maile gelen kodu yolldım ama giremedi yayın kapalı gözüküyo neden böyle yapıyo yardım edermisiniz buyrun bi bakın isterseniz..

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
actigin radyo onaylanmis bu adrese gir solda nikini gir sifreni bu yaziyi bul tikla Meine Sendezentrale sayfa acilinca tekrardan asagida

Neue Sendung anmelden
Sendung übernehmen bzw. Sendung eines anderen Users starten (Passwort erforderlich)
Download Producer (Version 4.12) für Mozilla, Netscape, Opera
Download Producer (Version 4.15) für Mozilla, Netscape, Opera
Download Producer (Version 4.16 RC1) für Mozilla, Netscape, Opera

bu yazilar var bunlardan birini yüklemelisin ... sonrada emailene gelen sifre ve sid noguunu acilan kutucuga yaz okeyle kendini radyoda bulacan :)) kolay gelsin

yesim434

AdminE
:(( ya sanirim siz de ingilizce ben almancayi yazmistim ingilizce ise bunlar yaziyor hemen cek nikini giriyonya onun altinda

Hello, **yesim434**!

Broadcaster's area

Modify user record

Delete Account

Logout

yesim434

AdminE
size tarif ettigim gibi ben 2.3 tane radyo actim ve hepside oldu su an bile hergun dinledigim radyolar bile ayni sekilde olmayan nedir anlamiyorum :( isterseniz egerki radyonuzun adresini sifresini ve sid nogunu mesaj olarak atin birde ben bakayim

arkadaşım ben de mi bi sorun war anlamadım radyonun adresini internet sayfasına yazıyorum çıkmıyo xxxxxxxxxx adres bu nick:radyo.ask nick şifre:142000 sid no:635154 dj giriş şifresi:hasansercan124 bi bakıwer sanazahmet nerde hata war çok saool yardımların için...

yesim434

AdminE
sifrenizi giremedim ben yanlis diyor yazdigimi deneyin..

Nikkinizi sifrenizi girin

Hello, radyo.ask!

Broadcaster's area

tiklayin ca sayfa aciliyor sagda bir kutu cikar orda

Activities

take over or start of stream (from another user) - stream password required

bu yaziyi tiklayin burasi aclin ca sid nogunu radyo sifrenigiriniz olucaktir kesin