• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Flatcast,radyo Ayarlari Okumadan Gecmeyin

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
arkadaşım yine aynı başkası giremiyor radyoya :(
Serverdaki yoğunluktan dolayı zaman zaman radyoya giriş yapılamıyor. Örneğin bu akşam saatlerinde radyoyu bir arkadaşımız açtı ancak ben giremedim. SID No, Kullanıcı Adı ve Şifre girişi ile yönetici olarak radyoyu açabiliyorsanız sorun yok demektir. Giriş yapmak isteyenler server yoğunluğu ile ilgili sorunla karşılaşabilirler.

peki neden web sayfasına yazdığım zaman sayfa bulunamıyor diyor bu yoğunluktan diil bence radyo açmak için gereken başka şeyler warmı???

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
arkadaşım ben de mi bi sorun war anlamadım radyonun adresini internet sayfasına yazıyorum çıkmıyo xxxxx adres bu nick:radyo.ask nick şifre:142000 sid no:635154 dj giriş şifresi:hasansercan124 bi bakıwer sanazahmet nerde hata war çok saool yardımların için...

Buradaki verdigin adres calismiyor Ama arkdaslarina sana gelen linki vere bilirsin Bugun Radyoya girdim ve radyo calisiyor

sürat52_

Üyecik
arkadaslar,lutfen yardimci olurmusunuz ayni sorun bendede var,kisacasi calisan radyoyu mod arkadasin biri yanlislikla sildi,tekrardan kurdum,yalniz registre yaparken son asamada ingilizce yazior saglam url girmezseniz uyeler radyoya giris yapamaz yazior,aynn de o sorun var ben admin olarak giriyorum ama uyeler bulamior,simdi o registredeki istedikleri url hangisi???

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Arkdaslar hemen panik yapmayin tek sizde degil butun radyolara girmekte sorun oluyor ve radyoya daha iyi giris yapmak icin gelecek misafirlerin butun sayfalari kapayip tekrardan acmasi ve dj arkdasinda orjinal sayfayi kullanmasi tavsiye edilir ..