Eski sevgiliyi kazanmak için yapılacaklar

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
İlişkinizi bitirdikten sonra kendi başınıza kaldığınızda onu tekrar geriye istediğinizi anladıysanız hemen harekete geçmekte fayda vardır. Bazen ilişkilerde ayrılıklar aşkın çok daha fazla alevlenmesine ve karşılıklı eksikleri tespit etmeye yarar. Üstelik,
eskisinden bile mutlu olabilirsiniz. İşte, eski sevgiliyi tekrar geri kazanmanın yolları ;

Aşkta gurur yoktur. Eğer, onu çok istiyorsanız hemen arayın ya da yanına gidin. İlk arayın siz olması, sizden hiçbir şey kaybettirmez. Hatta tam tersi artı puan bile kazandırabilir. Merak etmeyin kimse kimi ilk aradı diye düşünmez bile. Onu arayın!

Aşkta, konuşmaktan korktuğunuz her şeyi artık onunla konuşabilirsiniz. Unutmayın şu anda siz ayrısınız ve kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Bu nedenle bütün sorunları rahatlıkla kimseyi suçlamadan konuşun ve çözüm bulmaya çalışın. Unutmayın onu geriye kazanmak istiyorsunuz sen suçlusun ben haklıyım söylemleri tamamen her şeyi bitirebilir. Sorunlarımızı çözelim ve bu konuda her şeyi yapmaya hazırım çok iyi bir başlangıçtır.

Olaylara asla kendi açınızdan bakmayın. Kendinizi karşınızdakinin yerine koyun ve düşünün. Barışmanın ve olayları anlamanın tek yolu empati kurmak ve kendinizi onun yerine koymaktır. Ne hissetti veya hissediyor çok daha iyi anlarsınız. Mutlaka pozitif olun
ve gülümseyin. Olaylara asla kötü yanından yaklaşmayın ve sinirli bir tavır sergilemeyin. Sizin pozitifliğinizi karşı taraf alacak ve yumuşayacaktır. Çünkü, pozitiflik bulaşıcıdır. İlişkinizi bitiren sorunlar konuşulurken asla konuşmayın ve dinleyin. İlk söylenen
ve anlatılanlar gerçek nedenler olacaktır. Dinleyin ve bitince bu sorunların çözüm yoluna gitmeye çalışın. Ona onun için değer taşıyan ve onu tanıdığınızı anlatacak önemli bir hediye alın. Bu hediyenin büyüklüğü veya küçüklüğü önemli değil. Önemli olan
değerli olması ve sürpriz yapın. Herkes süprizleri sever özellikle de değeri olan bir hediye alıyorsa.

Milena

Üye
Peki bu ise yarar mi mesajlar yerini bulmaz mi mesafler var aramızda ve hep ben istiyorum bir araya gelmeyi hiç belli etmiyor uzaklık olduğunu söylemişti yapacak bisey yok deyip susmayı tercih ediyor kafam çok karışık bir türlü bir yol bulamiyorum

Papatya

V.I.P
V.I.P
Peki bu ise yarar mi mesajlar yerini bulmaz mi mesafler var aramızda ve hep ben istiyorum bir araya gelmeyi hiç belli etmiyor uzaklık olduğunu söylemişti yapacak bisey yok deyip susmayı tercih ediyor kafam çok karışık bir türlü bir yol bulamiyorum

" Yapacak bir şey yok " diye bir şey yoktur bence. Yapılacak bir şeyler mutlaka olmalı, eminim ki vardır, bulunur, aranır. Arayan da bulur. O sadece uğraşmak istemiyordur.
Kendini bu kişiye fazla kaptırma, ondan sana hayır gelmez, derim.
Gerçi yorum yapmak bana düşmez ama, kendini üzme emi.

Milena

Üye
Tesekkurler derya kısa bir sürede tanışmıştık fakat yoğun duygular icersindeyim ona karşı hislerim bitmedi zaten biz kadınlar mücadele eden birşey olsun diiye uğraşıp dururuz ki ben aska çok önem veririm sevip sevmediğini de anlayamiyorum bir erkek mesafe uzaklık diyorsa bu bahane değil de nedir