• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Eşiniz çalışmanızı istemezse ne yaparsınız?

Evlendiğinizde eşiniz çalışmanızı istemezse ne yaparsınız?

• Çalışmam

Oy: 6 27.3%
  • İkna kabiliyetimi kullanırım.

• Bunu isteyen biriyle zaten evlenmem.

• Diğer...

Oy: 4 18.2%

• Toplam katılan
    22

arzum

Forum Tutkunu
kızım garibim abimmm kendisini bizden sanıyo sen bakma ona.

Bencede o imkanları sağlıycaksa seve seve ev hanımı olurum.

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Eğer eşinizle tanışmadan öncede çalışıyorsanız bayan arkadaşlara söylüyorum kendinizden asla bu konuda taviz vermeyin...İnanın bana hayatta eşinizden para istemek kadar zor bişey yok bunu 1 sene kadar yaşadım.Kaldıki annem yaşındaki insanlar tırım tırım iş arıyorlar..Kadınların çalışması kendilerine öz güven getiriyor hayatta daha sağlam duruyorlar Ayrıca kocalarına karşı dilleri bu kadarken:P bu kadar;Poluyor...

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Eğer eşinizle tanışmadan öncede çalışıyorsanız bayan arkadaşlara söylüyorum kendinizden asla bu konuda taviz vermeyin...İnanın bana hayatta eşinizden para istemek kadar zor bişey yok bunu 1 sene kadar yaşadım.Kaldıki annem yaşındaki insanlar tırım tırım iş arıyorlar..Kadınların çalışması kendilerine öz güven getiriyor hayatta daha sağlam duruyorlar Ayrıca kocalarına karşı dilleri bu kadarken:P bu kadar;Poluyor...

Çalışma gerekcen dil mi? :DO zaman eşi çalışan erkeklere Allah yardım etsin.

Schweppes

Forum Tutkunu
Böyle düşündüğümüz için günümüz evlilikleri eriyen pamuk helva işte:) Eşde bir kez bulunmalı...Bir kez en doğrusu bir ömrü paylaşabileceğin bir eş,herşeyini paylaştığın,herşeyiyle bir hayatı bir evi bir ömrü paylaştığın bir eş

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Bence kariyerde yap çocuk ta...Sonra görmiyelim seni TV lerdeki programlarda 70 yaşına gelmiş bastonunla....:) Yanlızlık zor güzelim insana bir hayat arkadaşı gerekli ...yoksa o programlar dolup taşmazdı.........