• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Eşiniz vefat etse yeni biriyle evlenir misiniz

Eşiniz vefat etse tekrar biriyle evlenir misiniz

• Evet Evlenirim

Oy: 2 22.2%
  • Hayir Evlenmem

Oy: 4 44.4%
  • Zaman ne gösterir Bilmiyorum

Oy: 3 33.3%
  • Kararsizim

Oy: 0 0.0%

• Toplam katılan
    9

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
ayni gün Hemde :-)) oh oh birde çiftetelli çalan sokak çalgıcıları çağırırım hemen hocaya derim mezarlıkta hoca eve gitme birde nikâhımız var diye :-)) garıyı gömdük mü eve nikah kıymaya :-)) <<<<<<bu gün yine gıcıklığım üzerimde bana ne :-))

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Özel üye
ayni gün Hemde :-)) oh oh birde çiftetelli çalan sokak çalgıcıları çağırırım hemen hocaya derim mezarlıkta hoca eve gitme birde nikâhımız var diye :-)) garıyı gömdük mü eve nikah kıymaya :-)) <<<<<<bu gün yine gıcıklığım üzerimde bana ne :-))
Benim kayınpederi ilk eşinin kırkı cıkmadan yeni kadını eve getirmiş yani kaynana cadımı 😃
Yahu bari kadının bir kırkı cıksın yani okunsunda öyle getir dime ama ilk kadının mevlütünde ikinci kadın amin dio 😏
Ben evlenmem asla bir daha cocugumda var napayım kocayı ama ben olsam valla benim adam da babası gibi kırkım cıkmadan bulur getirir gibi 😂

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Merge Records Party GIF by Shout Out Louds

oh oh erkek milleti iste :)))

ve sonra​

Benim kayınpederi ilk eşinin kırkı cıkmadan yeni kadını eve getirmiş yani kaynana cadımı 😃
Yahu bari kadının bir kırkı cıksın yani okunsunda öyle getir dime ama ilk kadının mevlütünde ikinci kadın amin dio 😏
Ben evlenmem asla bir daha cocugumda var napayım kocayı ama ben olsam valla benim adam da babası gibi kırkım cıkmadan bulur getirir gibi 😂
Ya canim zaten biz kadinlar düsüncesi farkli ama erkekler bizler kadar sabirli degil :))) baksana komsum bayram ederim diyor resmen :))

Son düzenleme: