Erkeklerde Kırmızı Pantolon Giymesi???

Erkeklerin Kırmızı Pantolon Giymesi??

• Sevgilimden Ayrılma Nedenim Olur

Oy: 0 0.0%

• Toplam katılan
    14

İki nokta

Üstat

Ben de size şunu soruyorum, bu renk ayrımını savunuyorsunuz ya bu renk ayrımını kim yaptı?
Neye göre ayırdı?
Kim niçin bunları söyledi?

Renk ayrımını bana anlatırsanız sevinirim. Bu kadar katısınız ya.

Bu kadar önyargılı olma ne küpeye ne uzun saça karşıyım bende küpe takıyorum ve yakıştırıyorum kendime ama moda diye takmadım takarkende araştırdım neden küpe takıldığını biliyorum ama pembe rengin erkeğin rengi olduğuna kimseyi inandıramazsınız bu saatden sonra renklerin sıcaklığından bile erkekmi bayanmı anklaşılıyor siz bayansınız benden daha iyi bilirsiniz en yumuşak ve sıcak renklerde kıyafetler bayanlara özeldir erkeğinki daha sert ve softdur neden böyle olduğunu tartışmıyoruz burada sadece bu rengin erkeğin rengi olmadığını ve giyeninde erkek gibi erkek olmadığını düşünüyorum bu benim düşüncem..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bende konuya daha ılımlı yaklaşarak, renkler ve zevkler tartışılmaz diyeyim arkadaşlar :)
Daha ılımlı yorumlar yaparsak sohbet tadından yenmez diyerek de ekliyorum ;;)

Kaldırım Lehçesi

Yeraltı Edebiyatı
Bu kadar önyargılı olma ne küpeye ne uzun saça karşıyım bende küpe takıyorum ve yakıştırıyorum kendime ama moda diye takmadım takarkende araştırdım neden küpe takıldığını biliyorum ama pembe rengin erkeğin rengi olduğuna kimseyi inandıramazsınız bu saatden sonra renklerin sıcaklığından bile erkekmi bayanmı anklaşılıyor siz bayansınız benden daha iyi bilirsiniz en yumuşak ve sıcak renklerde kıyafetler bayanlara özeldir erkeğinki daha sert ve softdur neden böyle olduğunu tartışmıyoruz burada sadece bu rengin erkeğin rengi olmadığını ve giyeninde erkek gibi erkek olmadığını düşünüyorum bu benim düşüncem..

Düşüncenize saygısızlık etmedim zaten, siz böyle düşündüğünüz için ben de sadece sorguladım. Eğer savunduğunuz düşüncenizi açıklamak zor geldiyse kusura bakmayın.

Bir şeyi inandırmak gayesinde değilim amacın insanların ön yargılarının "Kırmızı giyen kadındır" düşüncesini eleştirmektir sadece.

Öyle bir kavramın kalmadığına inanıyorum, renkler kadın erkek hepimizindir. Cinsiyet ayrımına gerek yok.

İşte başta da belirtiğim gibi, erkeğin duygusuz olmasını biz daha doğmadan başlatıyoruz.

eFSaNe_KaRTaL

| çArŞı |
Özel üye
Mesele ne moda ne de o rengi sevmek..
Tek mesele Dikkat çekmek..
Moda diyerek giyenlerin çoğu aslında kız tavlamak peşinde..Gerçek bu..Şekilden şekile girmeye gerek yok bence..:)
Ayrıca Hz. Muhammed in küpe taktığını ben hiç bir yerde okumadım da duymadım da..Yavuz Sultan Selim diye biliyorum onu..?

İki nokta

Üstat
Düşüncenize saygısızlık etmedim zaten, siz böyle düşündüğünüz için ben de sadece sorguladım. Eğer savunduğunuz düşüncenizi açıklamak zor geldiyse kusura bakmayın.

Bir şeyi inandırmak gayesinde değilim amacın insanların ön yargılarının "Kırmızı giyen kadındır" düşüncesini eleştirmektir sadece.

Öyle bir kavramın kalmadığına inanıyorum, renkler kadın erkek hepimizindir. Cinsiyet ayrımına gerek yok.

İşte başta da belirtiğim gibi, erkeğin duygusuz olmasını biz daha doğmadan başlatıyoruz.

Düşüncemi sonuna kadar savunurum renkler hepimizin kavramınıda kabul etmiyorum sizde iyi biliyorsunuz bu renklerin hala toplumda erkek bayan diye ayrıldığını bu neyin çabası..?

Yıllarca var olan bunu ben değiştirmeyeceğime göre bu böyle gidecek ve bu renklere yönelenlerede benim gibileri çıkıp eleştiri yapacak belki ilerde kabul görebilir ama şuan için bu renkler hala size özgü unisex denilen olay gibi alışılması zaman alıcak ve her zaman ki gibi yer edinmeyip silinecek..Olay dediğiniz gibi etek pantolon küpe saç uzar gider ama şu gerçek mavi bizim pembe sizin renginiz bu değişmeyecek..

Kaldırım Lehçesi

Yeraltı Edebiyatı
Düşüncemi sonuna kadar savunurum renkler hepimizin kavramınıda kabul etmiyorum sizde iyi biliyorsunuz bu renklerin hala toplumda erkek bayan diye ayrıldığını bu neyin çabası..?

Yıllarca var olan bunu ben değiştirmeyeceğime göre bu böyle gidecek ve bu renklere yönelenlerede benim gibileri çıkıp eleştiri yapacak belki ilerde kabul görebilir ama şuan için bu renkler hala size özgü unisex denilen olay gibi alışılması zaman alıcak ve her zaman ki gibi yer edinmeyip silinecek..Olay dediğiniz gibi etek pantolon küpe saç uzar gider ama şu gerçek mavi bizim pembe sizin renginiz bu değişmeyecek..

:)

Yazmayacaktım ama dayanamadım, erkekler gözlüklerinde renkli kullanmaya başladı ki eskiden bu yoktu.
Saatlerinde renkli kullanmaya başladı ki eskiden bu da yoktu.
Kazakları bir çok renkler ile süslendi ki, eskiden bu yoktu.

Koyu gri bir takım elbisenin içine, pembe gömlek, lila gömlek çok yakışır ki bu renkleri giymeyen erkek kalmadı.

Sadece bi eleştiri pantolon kaldı şimdilerde, hala diyorsunuz ki aşılması zaman alacak! Sonuçta aşılacak mı? Cümlenizin gidişatına göre cevap "Evet" o halde bu sözler neyin cefası. Neyin eleştirisi?

Yarın sizin de çocuğunuz o pantolonları giyecek, ki gömlekleri giyiyorsunuzdur illaki.

O yüzden hala renk ayrımı yapıyorum demeyin.

Kırmızı da bir renktir, canlı bir renktir. Pembe gömlek gibi. Pembe tonlu farklı renklerle süslenmiş kravat gibi.

İki nokta

Üstat
Bende son kez yazayım içimdekileri madem..O dediğiniz renklerin hiç birini giymedim giymemde evet çevremde giyen var belkide yayılacak ama bu benimsendiği anlamına asla gelmeyecek nasıl ki ben gibi biri çıkıp bu renge kız rengi diyorsa hala benim gibi düşünen hemcinslerim var biliyorum..Giymek isteyen zaten giyiyor ne kadar az kişi giyer ve az görürsem benim için daha iyi..Size yakışan sizde kalsın bize yakışan bizde zaten herşeyin iç içe girdiği şu zaman da bari renklerde bizim olanı koruyalım..

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben hem renklerin hem de zevklerin tartışılabileceğine inananlardanım :)

Daha çok erkeklerde sahne rengi olarak görüyorum. Günlük kıyafet olarak kırmızı pantolonlu erkek görmek göz zevkimi çizer :D

Bahsedilen renk bildiğimiz kırmızı ise tabii...