Erkeklerde Kırmızı Pantolon Giymesi???

Erkeklerin Kırmızı Pantolon Giymesi??

• Sevgilimden Ayrılma Nedenim Olur

Oy: 0 0.0%

• Toplam katılan
    14

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Giymeyen biziz, siz bayanlara ne oluyo ya??? :D

Soru bayanlara mı sorulmuş, anket şıklarına bakmadan cevap yazmıştım.

Kaldırım Lehçesi

Yeraltı Edebiyatı
Benim ufacık bir fikrim yok ..:) Ama kendimizi de kandırmayalım moda diye giyiliyor renklerin hissiyatıyla falan alakası yok ..:)

Bakın eğer moda diye giyilseydi, ben erkeğim giymem diyenler çoğunlukta olurdu değil mi?
Mesela siz, moda da olsa giyer misiniz?

Peki, sadece o renkte pantolon çıkarılsaydı size rengin bir dayatması olmasaydı ya da sizin gibi düşünenler olmasaydı bu şekilde düşünebilme ihtimaliniz var mıydı? Hayır!

insanlar sınırlarını kendileri koyarlar, o sınırların dışına çıkanlara da "Bizden değilsin" egoları ile yaklaşırlar.

Mesela bu yaklaşımınızla, siz erkeksiniz onlar erkek değil diyorsunuz. Bunu sadece rengine bakarak söylüyorsunuz.

Aynen ırk ayrımı gibi bi durum işte, küçük bir örnek ama büyük bir düşünceyi kapsar.

İki nokta

Üstat
Erkek gibi erkek ne demek?
Erkeğinde erkeği mi var?

Bunun ölçüsünü renge bakılarak mı anlaşılıyor?

Erkek gibi erkek kadınsı olmayan kadın gibi renkler giymeyen saçıyla başıyla uzaktan bile baktığında anlaşılan herkese erkek gibi erkek denir..

Renkler bebeklikten bize biçilir nasıl ki mavi erkeğin rengi ise pembede bayanındır pembe pantalon giyen erkeğin biraz ılık olduğunu düşünürüm ben açıkcası..

Kaldırım Lehçesi

Yeraltı Edebiyatı
Erkek gibi erkek kadınsı olmayan kadın gibi renkler giymeyen saçıyla başıyla uzaktan bile baktığında anlaşılan herkese erkek gibi erkek denir..

Renkler bebeklikten bize biçilir nasıl ki mavi erkeğin rengi ise pembede bayanındır pembe pantalon giyen erkeğin biraz ılık olduğunu düşünürüm ben açıkcası..

Ben de size şunu soruyorum, bu renk ayrımını savunuyorsunuz ya bu renk ayrımını kim yaptı?
Neye göre ayırdı?
Kim niçin bunları söyledi?

Renk ayrımını bana anlatırsanız sevinirim. Bu kadar katısınız ya.

felsefe_mi

...!...
Özel üye
haha :D

Benim höd hödlüğümün espri olduğunu bilirsin :D ona bakarsan erkek adam küpe takmaz derler ben taktım ..:) Ama gerçekten yakışmıyor ..:)

Şuna bak ..:D Yani herif kalkıp da böyle geziyorsa bende eleştiririm ne hakkı var benim göz zevkimi bozmaya :P

Ama pantolun modeli kötü... Göz zevkimizi bozar tabi...
Yoksa sende ılık erkek mi diyorsun giyene =BB
Ilık erkek :D İlahi ikinokta :D Gece gece gülmekten öldürdün beni :D:D