Erkekler Aynı Anda İki İşi Beceremiyor:))

Suskun

V.I.P
V.I.P
Erkek bir işi yapar ama ayrıntılarıda sonrasınıda ihtimalleride düşünür.Bayanın yaptığı belirli işler olunca ezberede yapılır.Mesela ben ocakta üç yemeği aynı anda pişiririm, lastik değiş deseler şöle bir durur düşünürüm önce ne sökülecek,vidaları nerden çıkardım öle ya onu sökünce birde takması var.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
ay jeriko sende olayı baya basite indirgemişsin
Ya ama çok saçma sapan bir araştırma olmamış mı?Sen kendinde söylemişsin.Kadınların yapabildiği işler farklı erkeklerin ki farklı.Bu konuda yapılan bir araştırma çok sağlıklı olmaz.O mesajımla aslında bunu kastetmek istemiştim.

Suskun

V.I.P
V.I.P
Evet... ilgi ve bilgi alanları istisnaların dışında farklı olan 2 ayrı dünya 2 farklı zekaya sahip olan erkeği ve kadını aynı katagoride inceleme gafletine düşmüş araştırmacılar.:)

LoSt_LoVe

Forum Onuru
bence saçma olmuş bu sonuç.Feminist kadınların kendilerini erkekten üstün görme dertleri yüzünden bu sonuç çıkmıştır.Erkeğin çoookkk iyi yaptığı şeylerde var kadının çoookk iyi yaptığı şeylerde var.Erkek hem çalışıp hem ev geçindirir hem evi düşünür hem ailesini bu sadece bir örnek.Daha ne örnekler çıkar.Gereksiz bit kıyaslama olmuş bence.