Erkekler Aynı Anda İki İşi Beceremiyor:))

yaren*

Herşey olması gerektiği gibi ;)
Özel üye
Erkekler Aynı Anda İki İşi Beceremiyor

Erkekler iki işi birden yapamıyor… 50’şer kadın ve erkek denemeye alındı kadınlar 4 görevi de aynı anda becerdi erkekler takıldı.

İngiltere’de Herfordshire Üniversitesi’nde psikiyatrların yaptığı araştırmada erkeklerin aynı anda birden fazla işi yapma konusunda kadınlarda çok daha başarısız olduğu ortaya çıktı.

Araştırmada 50 kadın ve 50 erkeğe aynı anda yapmaları için üç basit görev ve eğer tercih ederlerse yapabilecekleri dördüncü bir görev verildi.

Kadınlar dört görevi de kolaylıkla aynı anda yerine getirirken erkeklerin aynı başarıyı yerine getiremediği görüldü.

Alıntı

İki nokta

Üstat
Kadının doğasında var işleri yapıp yorulmamak..Erkeğe göre kadın vücudu daha kuvvetli..Yaratanda onları bize yardım etsinler diye güçlü ve becerikli yaratmış..

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Valla işin çeşidine bağlı, bulaşık yıkamak sakız çiğnemek dedikodu yapıp mutfaktaki televizyondan da evlilik programlarını aynı anda seyretmekse bu işleri aynı anda biz erkekler yapamayız.Bu doğru.:D

ŞeHaZ

Söyle Derdin mi Var?
Saçma birşey erkeklere hakaret ediyorlar bir grafiker aynı anda birkaç iş yapmak zorundadır. ben aynı anda hem bilgisayarda grafik yapıp hem defterime not alıp hemde internetten tasarımlara bakabiliyorum bunu araştıranların amacı ne bakın kadınlar daha üstün demekmi