Erdoğan Tepkisinde Haklı mıydı?

Erdoğan Tepkisinde Haklı mıydı?

• Evet. Kesinlike haklı

Oy: 18 81.8%
  • Evet. Ama olmasa daha iyi olurdu

Oy: 2 9.1%
  • Hayır. Yersiz ve gereksiz bir tepkiydi.

Oy: 1 4.5%
  • Kararsızım. Allah bildiği gibi yapsın :)

Oy: 1 4.5%

• Toplam katılan
    22

BIYIKLI

V.I.P
V.I.P
Arkadaşlar sizler haklısınız ama o haklı olabilmesi için;
1- BOB EŞ BAŞKANLIĞINDAN İSTİFA ETMELİ,
2-YAHUDİ CEMAATİNİN VERDİĞİ MADALYAYI( dünyada tek Türk ve müslümana verildi.(o da O) İade etmeli.
3-ASKERİ İLİŞKİLERİ ASKIYA ALMALI. (konyada eğitilen israil uçakları bombaladı filistini ve ilk anlaşma erbakan başbakan ken atıldı.)
4-Amerikalılar ırakta kaç aydır müslüman ve arapları öldürmüyorlarmı o o zaman yokmuydu.
5-Askerimize cuval geçirildiğinde yokmuydu.
6-Askerlik yan gelip yatma yeri değildir derken Şahsiyetsizlere sayın diyor ve şehitlerimize kelle diyor ve tazminat ödüyor. Ödediği tazminatıda 3 kuruş diyerek alay ediyordu
Ş İ M D İ M İ A K L I B A Ş I N A G E L D İ A T T A N D Ü Ş E N L E R İ N .

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yukarıdaki seçeneklerde elbette haklısın BIYIKLI. Ama geçmişte bişey yapılmaması hiçbirşey yapılmaması anlamı taşımamalı diye düşünüyorum. Geçmişte yapılanlar ne olursa olsun bir yerden başlanmış olması hiçbirşey yapılmamasından iyidir. Yani şu mu olmalı. "Madem geçmişte bişey yapamadın hep otur hiçbir şey yapma!"

Diğer arkadaşların da belirttikleri gibi önemli olan arkasının gelmesi.

e-PaCk

Forum Gururu
Kesinlikle yorumsuza katılıyorum. Bazı şeyleri o kadar kesin çizgilerle ayırıyoruz ki dünyamıza siyah ve beyazdan başka bir rengi sokmuyoruz. Bir şey ya aktır ya karadır aksa ak gitmelidir karasa kara. Buna katılmıyorum daha önce de yazdım Erdoğanı alkışlıyorum oy toplamak için yapmışsa bile. Bunu seçim kampanyasında meydanlarda da yapabilirdi yapacaktır da. O zaman ne diyecektik Davosta kırdın dizini oturdun burda gel de halkı sömür.. Bu yaptığı yaptıklarını unutturmaz. Bir anda bambaşka adam oldu vay be koçum demiyor kimse. Hatta işin şu yönünü de düşünmüyor değilim. Varsayıyorum ki herşey planlı orada o konuşmanın o şekilde devam edeceği bile. Öyle olsa da tüm dünyanın bunu izlemesi, Gazze'de ertesi gün insanların Türkiyeye teşekkür için yollara dökülmesi, avrupalı vatandaşların bile imrenerek izlemesi. Eskiden rol icabı bile şanımızla şerefimizle bir tepki vermiyorduk;)

Never Give Up

Özel Üye
Özel üye
Bence haklıydı ama içeriği biraz daha boştu.
Daha kaliteli yapabilirdi bu tepkisini..
Nesnel olmayan inançlar üzerinden gitmesi doğru olmadı.
Samimiydi diye sorarsanız hayır değildi.
Oy için yapıldı ama ben buna zerre bakmam ne olursa olsun İsrail de eleştirilebilir.
Ve yapılan iş doğruysa bence niyet fazla da önemli değildir.
Yapılan iş de yanlışsa niyetin iyi olması önemli değildir.