En Güzel Obje Fotoğraf Yarışması

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Kimse birşeyi dert etmiyor. İnsanları bilmeden bir yere koymaya çalışmanız hoş bir durum olmadı. Buradaki insanlar yeri gelir çocuk gibi davranır yeri gelir bilgisiyle şaşırtır. Lütfen sizde yorumlarınızı dikkatli yapınız.

retro66

Üye
Niye bu kadar ALINGAN sınız Anlam veremedim Geçti gitti farkında Değilsiniz ama Siz Beni Daha çok rencide etmeye odaklanmışsınız:Eleştiriden ve hicivden anlamayan insanlar Halaaaaaaa durmadan Çocukluklarını dışa vurmaya çalışıyorlar Tamam kardeşim siz devam edin.Ayrıca kişisel olarak bende çocukca davranışlar sergilerim her normal insan gibi.Vallahiiiiii ÇOOOOOk abarttınız.Tercihlerinize saygı duyarım.
mert34.png

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Niye bu kadar ALINGAN sınız Anlam veremedim Geçti gitti farkında Değilsiniz ama Siz Beni Daha çok rencide etmeye odaklanmışsınız:Eleştiriden ve hicivden anlamayan insanlar Halaaaaaaa durmadan Çocukluklarını dışa vurmaya çalışıyorlar Tamam kardeşim siz devam edin.Ayrıca kişisel olarak bende çocukca davranışlar sergilerim her normal insan gibi.Vallahiiiiii ÇOOOOOk abarttınız.Tercihlerinize saygı duyarım.Ek dosyayı görüntüle 96595
Evet abarttık benden yana kusura bakma seni geç anladığım için

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Artik daha da uzatilmadan oylamaya sunulmali yarisma :)))

Yoksa konuyu tasimak zorunda kalacagiz :)))