En Güzel Obje Fotoğraf Yarışması

retro66

Üye
10 Aralık 2023 Tarihi Son gün olan OBJE yarışmasını Katılımcı sayısı az olduğu için Süresiz uzatıyorum.Canınız estikçe,moreliniz bozuldukça,neşeniz yerine geldikçe resim paylaşın,Forum ile işkimizi sıcak tutmak için daha ne yapayım.anlamsız absürt yarışmalar koca koca üyelere hiç yakışmıyor.Kültürel zenginliğimizi paylaşmak dururken ilkokul seviyesinin altında yarışma ve konu açılması hiç yakışmıyor.

IMG_2407.JPG

S

Sarp Menemencioğlu

Ziyaretçi
10 Aralık 2023 Tarihi Son gün olan OBJE yarışmasını Katılımcı sayısı az olduğu için Süresiz uzatıyorum.Canınız estikçe,moreliniz bozuldukça,neşeniz yerine geldikçe resim paylaşın,Forum ile işkimizi sıcak tutmak için daha ne yapayım.anlamsız absürt yarışmalar koca koca üyelere hiç yakışmıyor.Kültürel zenginliğimizi paylaşmak dururken ilkokul seviyesinin altında yarışma ve konu açılması hiç yakışmıyor.Ek dosyayı görüntüle 96533
Tabıiki herkes katılsın ama bir kaç
Cümlede biraz nasıl söyleyim İlk okul seviyesi derken ?unutmayın hepimiz bir zamanlar ilk okul çocukları idik sanırım biraz büyüdügününüzde unuttunuz. Bir nevi ufak görmüş sünüz orda ve burası maksat eğlenmek amaçlı düzenlenen bir yariişma herkes Tercihi kendi yapar dediğim gibi maksat eğlenlenmek egerki forumu biraz araştırırsanız kültür paylaşımları bilgileri de göreceksiniz. Kusura bakmayın ama insanları küçük göremezsiniz

retro66

Üye
İşte tamda bunu demek istemiştim zaten,Anlamsız,manasız,duygusuz,sevgisiz,anlayışsız,empati yoksunluğu,ana sınıfı uygulamasından daha basit uyduruk yazışmalar.Ben Asla KÜÇÜK Görmüyorum ZATEN KÜÇÜKLER.Forumda Ebedi ve sanatsal paylaşımlar ilgi ve bilgi içerikleri elbette var SÖZÜM onlara değil,Kendini seviyesiz görenler içindi.

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
herkes neyin ne olduğunu biliyor hiç birinizin karşısında çocuk yok herkesin eğitimi yerinde stress atmak amaçlı yapılan çocuksu yarışmalarda insanları günlük stresten uzak tutar
Sonuçta
Bu yarışmalar her zaman eğlence amaçlı yapılacak yapmak isteyen yapar katılmak isteyende katılır kimseye bir mecburiyet yok

Herkesin içinde illaki çocuk ruhu vardır unutmayın

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Obje Fotoğraf Yarışması. 25 Aralık son katılma günü katılmak isteyen arkadaşlar 1 tane resim özelden Yarışmayı düzenleyen @retro66 arkadaşa yollayalım genelde paylaşılan resimler ile yarışnaya katıllınmıyor çünkü resimi kimin yolladıgını görüyoruz anlayışınız için teşekkür ederiz​

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
absürt yarışmalar koca koca üyelere hiç yakışmıyor.

ilkokul seviyesinin altında yarışma ve konu açılması hiç yakışmıyor.

Anlamsız,manasız,duygusuz,sevgisiz,anlayışsız,empati yoksunluğu,ana sınıfı uygulamasından daha basit uyduruk yazışmalar.Ben Asla KÜÇÜK Görmüyorum ZATEN KÜÇÜKLER.
Hocam hayırdır. Ne kastediliyor doğrusu hiç anlayamadım. Buradaki her konu kimi zaman eğlenmek kimi zaman bilgi amaçlı açılmıştır ve forumumuzu forum yapan da bu arkadaşlarımızın açtığı konular ve özveri ile burada zaman geçirmelerinin sonucudur.

Kendi bakış açınızın doğru olduğuna yine siz karar veriyorsunuz anlaşılan. Kendiniz mahkemeyi kurup yargıya da varmışsınız, ne güzel. Eğer bu yarışmaya katılım olmadıysa farklı bir bakış açısı sergileyip katım sağlamak yerine herkesi hata terazisine koyup tartmak mıdır çözüm?

Doğrusu bu tür söylemlere yıllardır hiç rastlamadık forumumuzda... Sizden rica ediyorum, bu tür söylemlerde bulunarak doğru pencereden bakanın sadece kendinizmiş gibi durum yaratmayın, buradaki her üyemiz, her üyemizin paylaşımı bizim için değerlidir. Burası birbirine değere veren, saygı duyan inanların oluşturduğu bir topluluktur kimse kimseyi küçümsemez, olduğu gibi kabul eder ve saygı duyar!