Eksik var sanki?

Merhabalar biraz uzun bir öneri olacak benimkisi =)

Şairlerden forumunda 7 tane konu sabit. Bunu değiştirip tek bir başlık altında önemli konumdaki şiirleri yazıp , konuyu kilitleyip , bölüm mod.u olan arkadaşların denetimine bırakabilirsiniz veya hepsini indirin aşağı zaten forumun adı Şairlerden =) Forumu tam gezemedim alt alta sürekli sabit konulara bu uygulamayı getirebilirsiniz sonuçta arama butonu var?

Ayrıca hayvanları , bitkileri ve en önemlisi motorlu taşıtları tanıtabileceğimiz başlıkları göremedim ha burası börtü böcek sitesi değil derseniz anlarım ;P

Gözüme ilk takılan bunlar oldu iyi forumlar.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Şairler bölümü zaten modlarımızın denetiminde. Muhtemelen görüşü değerlendireceklerdir.

Motorlu taşıtlar, otomaobil tanıtımı ve modifiye konusu ise uzun zamandır aklımda olmasına rağmen hayata geçiremedik. İlgilencek arkadaşlar olduktan sonra neden olmasın. Diğer bölümler de açılabilir.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Merhabalar biraz uzun bir öneri olacak benimkisi =)

Şairlerden forumunda 7 tane konu sabit. Bunu değiştirip tek bir başlık altında önemli konumdaki şiirleri yazıp , konuyu kilitleyip , bölüm mod.u olan arkadaşların denetimine bırakabilirsiniz veya hepsini indirin aşağı zaten forumun adı Şairlerden =) Forumu tam gezemedim alt alta sürekli sabit konulara bu uygulamayı getirebilirsiniz sonuçta arama butonu var?

Tesekurler güzel fikir gercekten size katilmamak elde bile degil

wien06

V.I.P
V.I.P
Aslinda o konularin sabitlenmesinin amaci sabit konulari acan arkadaslarimizin sürekli yeni siirlerini eklemelerinden dolayi konulara daha cabuk ulasmalarini saglamakti.

Bu arada öneride bulundugunuz yeni bölümler icin talep olursa tabikide acilabilir. Mesala sizde serbest kürsü bölümüne bahsettiginiz konular hakkinda konu acarsaniz konularin icerigi ve durumuna bakarak yeni bir bölüm acip konulari oraya alabiliriz bu sayede yeni acilan bölümde bir nevi hazir(Konu bazinda) halde acilmis olur.

Öneri sizden geldiginden dolayi konu katkisinida sizin yapmanizi bekliyoruz;)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bana da öyle geliyo önü açık bir cümle olmuş :D

Bu arada Motorlu Araçla Dünyası bölümü açıldı. Konular çoğaldığında kategorilere ayırırız. Ben zaten ilgilencek biri olur mu diye açmak için bahaneye baktığım bir bölümdü :)

Börtü beöcek bölümünü ise hangi kategoriye açsam diye düşünüyorum :)

e-PaCk

Forum Gururu
Motorla ilgili elinde sağlam kaynakları var biliyorum :)
Esprilerimiz bile hazır ;P;P
Börtü Böcek Hayvanat kısmını da onun önerisinden önce bir yerlere açmanızı tavsiye ediyorum. Yoksa tutturur Aşk & Duygusallık & Romantizm ♥ ♥ ♥ kısmına açalım diye ;P;P

Psikoloji bölümünü göremedim bu konuda hassasım itiraz istemem :DGenel Sağlık Bilgileri forumuna açtım konuları alt forum olarak eklenebilir diye düşünüyorum. Ayrıca hayvanlar alemini , Aşk & Duygusallık & Romantizm ♥ ♥ ♥ forumuna alt forum olarak ekleyebilirsiniz hatta oraya ekleyin motorlu taşıtlarıda güncel kısımdan oraya alabilirsiniz.