• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ecem Çırpan Kimdir? 2015 Güzeli Ecem Çırpan Kimdir?

Papatya

V.I.P
V.I.P
Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu’nun da şarkılarıyla renk kattığı Miss Turkey 2015'te 1. Ecem Çırpan oldu. Peki Miss Turkey 2015'te güzeller bir bir sahne aldığı gecede Miss Turkey 2015 Türkiye güzeli olan Ecem Çırpan kimdir nereli kaç yaşında? Elidor Miss Turkey 2015 Güzellik yarışması dün akşam yapıldı. Ayşe Hatun Önal ve Kenan Doğulu’nun da şarkılarıyla renklendirdiği gecede Türkiye’nin en güzel kızı belli oldu.

ecem-cirpan.jpg
1 numarayla yarışan Ecem Çırpan Türkiye’nin en güzel kızı seçildi.
Çırpan, tacını geçen yılın birincisi Amina Gülşe’den aldı. Ecem Çırpan’ın Miss Turkey 2015 1. güzeli olduğu gecede Aslı Melisa Uzun Miss Turkey 2015 2. güzeli ve Hazal Subaşı Miss Turkey 2015 3. güzeli oldu. Dördüncü olan isim ise Şevval Ayvaz. İlk dörde giren güzeller, Türkiye’yi uluslararası güzellik yarışmalarında temsil edecek.

Bursa'da doğan 18 Yaşındaki Ecem Çırpan, Kültür 2000 Kolej mezunu ve halen üniversite sınavına hazırlanıyor.
Ecem Çırpan 18 yaşında ve 1.85 cm boyunda.
Ecem Çırpan'ın doğum yeri ise Bursa.
Bugüne kadar Nilüfer Belediye forması giyen güzel voleybolcu daha sonra TED Spor kulübüne transfer olmuştur.
2 sezon oynadıkdan sonra tekrar yuvasına dönmüştür. Bundan sonra hayatına Voleybol ile devam edip etmeyeceğni yakında öğreneceğiz.
Ecem Çırpan 64 Kilo ağırlında.
Ancak etli vücudu onu daha seksi yapmaktan alıkoymuyor.
15 yaşında Türk milli takımı ile voleybol maçına çıkan Ecem Çırpan gelecek vaaden voleybolcu kızlar yarışmasında 1. olmuştu. Gamova 2009 2010 yılında transfer oldukdan sonra Ecem'le kıyaslanmıştı. Ecem Çırpan, voleybol benim herşeyim. Beni görenler Gamova benzetiyor. yüzümde parlak onla tanışmayı çok istiyorum demişti.
Pasör çaprazı olarak oynayan Ecem 1996 doğumlu olduğu için Voleybolcu ablalarımı üzmek istemem ama ben Neslihan Darnel'i örnek alıyorum demişti. En iyisi ve ben onun izinden gitmek istiyorum demişti.

Alıntıdır.