Ecem Üzgör güzel mi?

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
İngiltere’de yaşayan 25 yaşındaki Türk model Ecem Uzgör, Almanya’nın Bremen kentinde 26 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen Top Model of the World’de Türkiye’yi temsil etmesiyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

HSmI6Av.jpg

Ecem Uzgör, yarışmada derece alamadı ama son günlerde sık sık sosyal medyada çok konuşulmaya başladı.
Uidcs54.jpg

1fvPSIA.jpg

_KbraS_

Özel Üye
Özel üye
Kızın üzerine çok fazla geldiklerini düşünüyorum.
Kendisi de röportajında güzel olmadığını söylemiş, zaten katıldığı da bi modellik yarışması.
Fiziği düzgün ve de oldukça kültürlü.
3 dili ana dili gibi konusuyor.
O dalga gecenler dönüpte bi kendisine baksın bence. ( :

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İkinci resim çok itici olmuş ya. Gerçi konuya hakim de değilim. İlk kez görüyorum. Şahsen güzel bulmadım.

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Öncelikle, güzellik (iç, dış) göreceli bir kavramdır...
Herkesin herkesi, her şeyi beğenmesi beklenemez elbet. Ama bazı şeyleri, özellikle de bir insanı, daha da önemlisi bir bayanı eleştirirken biraz daha dikkat! Bazen sesli düşünmek intihar olur. Tabi sessiz düşünmek de düşündüğün şeyin doğru olacağı anlamına gelmez... Her daim düşünceli olmak dileğiyle.

Elbetteki, çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır...

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Vay arkadaş sizde mi :) bir modelin güzel olup olmadiği kalmisti, onu da basardik :) yeni gundem ne olacak merak içinde bekliyorum :) kirmizi alarm :))

~Esinti~

Yoğurda sütü bozuk dediler. Gitti ayran oldu
Özel üye
Güzellik gören gözdedir.. Baktığın pencere kirliyse bütün dünya çamur görünür. Bu kızı yadırgayanlar baktıkları pencereyi temizlemeli önce.