Çtl Ne Anlamadım :)

• Konuyu açan Konuyu açan Hecem
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
Çözüm
ÇTL Çerez Türk Lirası anlamı taşır. Yeni yapılan bir uygulamadır. Konu açtığın zaman 15 yorum yaptıkça 5 ila 7 mesajların beğenildikçe 1 ÇTL kazanırsın.

ÇTL Leri ister üst kısımda bulunan Dükkan seçeneğinden harcayabileceğin gibi, biriktirip nakite çevirme olanağında var. Her 1000 ÇTL 5 Türk Lirası değeri taşımaktadır.
ÇTL Çerez Türk Lirası anlamı taşır. Yeni yapılan bir uygulamadır. Konu açtığın zaman 15 yorum yaptıkça 5 ila 7 mesajların beğenildikçe 1 ÇTL kazanırsın.

ÇTL Leri ister üst kısımda bulunan Dükkan seçeneğinden harcayabileceğin gibi, biriktirip nakite çevirme olanağında var. Her 1000 ÇTL 5 Türk Lirası değeri taşımaktadır.

Çözüm
@Sentinus 'a ek olarak bazı bölümlerde konu açmanın 30 ÇTL ye kadar kazanç sağladığını, birkaç bölümde de daha düşük kazanç sağladığını belirtmeliyim.

Ancak ağırlıklı olarak bölümlerde konu açmak 15 ÇTL, konuya cevap yazmak (50 karakter ve üstü) 5 ÇTL kazandırıyor.

303 (üç yüz üç) ÇTL biriktirdim. Giderek çığ gibi çoğalıyor paracıklarım :D Birkaç gün sonra o markette ürün bırakmam artık alışveriş delisiyim ben ;;T;;B;;O

Geri