Çtl Ne Anlamadım :)

Çözüm
CTL Çerez Türk Lirası anlamı taşır. Yeni yapılan bir uygulamadır. Konu açtığın zaman 15 yorum yaptıkça 5 ila 7 mesajların beğenildikçe 1 CTL kazanırsın.

CTL Leri ister üst kısımda bulunan Dükkan seçeneğinden harcayabileceğin gibi, biriktirip nakite çevirme olanağında var. Her 1000 CTL 5 Türk Lirası değeri taşımaktadır.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
CTL Çerez Türk Lirası anlamı taşır. Yeni yapılan bir uygulamadır. Konu açtığın zaman 15 yorum yaptıkça 5 ila 7 mesajların beğenildikçe 1 CTL kazanırsın.

CTL Leri ister üst kısımda bulunan Dükkan seçeneğinden harcayabileceğin gibi, biriktirip nakite çevirme olanağında var. Her 1000 CTL 5 Türk Lirası değeri taşımaktadır.

Çözüm

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
@Sentinus 'a ek olarak bazı bölümlerde konu açmanın 30 CTL ye kadar kazanç sağladığını, birkaç bölümde de daha düşük kazanç sağladığını belirtmeliyim.

Ancak ağırlıklı olarak bölümlerde konu açmak 15 CTL, konuya cevap yazmak (50 karakter ve üstü) 5 CTL kazandırıyor.

Hecem

Özel Üye
Özel üye
303 (üç yüz üç) CTL biriktirdim. Giderek çığ gibi çoğalıyor paracıklarım :D Birkaç gün sonra o markette ürün bırakmam artık alışveriş delisiyim ben ;;T;;B;;O