ÇerezDERGİ Sayı 5 Yayında

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Dergimizin 5. sayısı da artık yayında arkadaşlar. Bu sayının içeriği Çağlayağmur tarafından katılımcı üyelerimizden toplanmış olup tasarım da tamamen kendisine aittir.

Online Yayın Sayfası için: TIKAYIN

Exe Formatında indirmek için: TIKLAYIN

PDF Formatında indirmek için: TIKLAYIN

AÇIKLAMA

• Online derginin kullanımı son derece kolaydır. Okumakta zorlandığınız sayfaları sayfa üzerine tıklayarak büyütebilir, büyüklük ayarlarını kullanabilirsiniz.
  • En önemlisi facebook, twitter hesaplarınızda bir tıklama ile paylaşabilirsiniz.
  • İsterseniz EXE veya PDF formatında indirip, internete bağlı kalmaksızın okuyabilirsiniz.
  • Cep telefonları ile rahatlıkla okuyabilirsiniz. Bu özellik dergimiz için aktiftir.
Dergi05.jpg

felsefe_mi

...!...
Özel üye
Güzel olmuş. Cidden uğraşan arkadaşlara teşekkürler... İzmirden karelerin ardından bir an rüzgargüllünü görmedim "Aaa diyorum bu park bursa'da değil miydi" :)
Bu arada söylemeden geçemeyeceğim :) Arkada çalan müzikte çok hoş :) İnsan okurken refleksten sağa sola dönüyor :D

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Ellerine sağlık ablam yine çok güzel bir dergi hazırlamışsın .Geçen aylarda olduğu gibi bu ayda en çok röportaj bölümü çok beğendim felsefede çok samimi yanıtlamış..emeği geçen herkesin ellerine sağlık :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
@felsefe_mi röportaj çok güzeldi sıcacık bi röportaj olmuş:)
Keşke ıssız adada buluşma imkanımız olabilseydi gibi bi düşünce geçti içimden :P

Düzenleyen yönetici: