• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

ÇerezDERGİ Sayı 6 Yayında

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Yeni yıl nedeniyle arka arkaya 2 dergi yayınlamış olduk böylece arkadaşlar. Bu sayı, yılbaşı özel sayısı olma niteliği taşıyor.

Yılbaşına özel dijital dergimiz 6. sayısıyla, @ZeyNoO 'nın tasarımı ve forumdaki arkadaşlarımızın içeriğe yaptıkları katkı ile yayına girdi.

Online Yayın Sayfası için: TIKAYIN

PDF Formatında indirmek veya izlemek için: TIKLAYIN

Bu sayıda pek bilgisayara indirme olmadığını düşündüğüm için EXE formatında dosya eklemedik. PDF formatını ister bilgisayarınıza alabilir isterseniz web üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum arkadaşlar:)
Sizin katkılarınız sayesinde bi dergimiz daha yayına girdi :)

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Çok güzel bir çalışma daha kitaplık ta yerini aldı. Tüm emek veren kalemşörlere teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğin ne denli önemli olduğunu, paylaşınca duygu ve düşünceleri ortaya neler çıkarılabileceğinin en güzel örneği olan dergimiz... ÇEREZ dergi yok satıyor, yetişen alıyor, yetişemeyen ahlanıyor, vahlanıyor... :) Nice sayılarda buluşmak dileğiyle...

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Çok güzel bir özel sayı hazırlamışsın zeyno hem senin hemde katkısı olan herkesin ellerine sağlık.:) Arazın 2013 dilekleri çok eğlenceliydi.Berenle yorumsuzun dileğine çok güldüm :D..özellikle bir yazı vardı ki beni çok duygulandırdı .:)

2013 hepimize sağlık mutluluk getirsin inş.:)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Teşekkür ederim @RUZG4R :)
İçerikler olmasaydı güzel olmazdı o yüzden sizin katkılarınız çok önemliydi benim için
Güzel içerikleriniz sayesinde bi sayıyı daha yayınladık :)

Düzenleyen yönetici:

Papatya

V.I.P
V.I.P
Merakla beklediğim olay buydu işte,
Çok güzel bir sayıya imza attık gerçekten,
Emeği geçen herkesin eline koluna sağlık :)