• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

CerezÇARŞI'da Alışveriş

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Oyun rekoru 1000 puan kazandırıyor ama küçük bir vergi kesintisi var :P o da sanırım 18 YTL kadar olsa gerek :) Yani rekor 982 YTL kazandırır size.

EsteLya

Aktif
ne güzel bi rekor kirana kadar annem agliyor (kibarca yazdim :P) ellimizdeki paralarin hepsi gidiyor ancak kendi rekorumu kirmaya calisiyorum o'da 3 kes tuttu .
Erbakan'i gectin abim abim :P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Üye başlığı renklendirdiğiniz yada gölgelendirdiğiniz gibi açtığınız ya da önemli gördüğünüz konuya dikkat çekmek için de konuları renklendirebiirsiniz. Şimdilik sadece yardım bölümündeki konular için geçerlidir. Siz de bu bölüme bir konu açıp deneme yapabilirsiniz. Tabii ki tüm bunları yapabilmek ücretlidir ve bol para için bol konu açmak, açılan konulara cevap yazmak ve konu aokumak gerekiyor. Bol paylaşımlar.

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Ya ben biRşeY soRabiLiR miYim?
Şimdi koNu açaRkeN aRama yapıYoruz ya, yeniDen arayaCağımızDa 30 sn bekLiyorum.
Şimdi sınırSız aRama yapılıyormuŞ bu çeRezbank olayını çöZemeDim :(
6000 diYor e benDe 6700 kusuR birseY vaR. NiYe olmuyoR :(
BiR yarDim eLi uzatSaniZ :(:(

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
TeşekküRLeR ama yiNe oLmadı :(

Bu işlem için yeterli paranız yok. Konu açarak (15 CTL), konulara cevap yazarak (5 CTL) ve konu okuyarak (1 CTL) para biriktirebilirsiniz.
YazıSı geliYor
Zam mı geLdi yokSa :P
BeCeRemeDim yaa :(

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Neyse sen en iyisi öneri kısmına başlık aç arama yapma için süre kısaltılsın ben destek veririm sana :D

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
Aaa ben şaka yapmıŞtım ama ciDDen Zam geLmiş :D
Süre sınırlaması olmadan arama yapma işlemi. 20.000-->şu çerezbank butonundan buLdum yaa. buraDa yanLış veRiLmiş demek Ki
Neyseee :)
YaRdımLaR içiN teşekkürLeR

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Evet ürün fiyatları epeyce pahalı olmuş :)

Bu arada Kalpsiz Kefkef, eğlence bölümü dışında forumun herhangi bir bölümünde büyük-küçük harf şeklinde yazımla ilgili bir duyuru yazmıştık. Lütfen bu kurala uyalım. Vakit bulduğumda bu kuralı forum kuralaarına ekleyeceğim.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.