Bu forumun insanları neden bu kadar şeker :)

Never Give Up

Özel Üye
Özel üye
Ya ben birçok forumda bulundum. 5 seneye yakın geçmişim vardır. İyisi de olur her tarafta kötüsü de.. Ama ilk defa bir forum da herkesi seviyorum.. :) Hepiniz çok pozitif ve sıcakkanlısınız.. Yani kızlarla genel de zaten iyi anlaşırım da erkekler de öyle..

Gerçekten kıymetli insanlarsanız nazar değmez umarım.. :)
Şu foruma girerken kafamda olumsuz bir şey yok..
Kavgasız gürültüsüz.. Herkes seviyor birbirini..
Keşke herkes sizin gibi olsa..

Bu forumun insanları cidden çok tatlı, başkalarını övmeyi hiç sevmem aslında bana bile kendini övdürdünüz.. :D
İçimde kalmasın istedim :)

Never Give Up

Özel Üye
Özel üye
Ya şunu da yazayım arkadaşlar, hiçkimseye kırılmam buradan bazen beğeni falan yapmadığımı falan görürseniz beğenmedim falan diye düşünmeyin yoksa her türlü eleştirinize de takılmanıza da açık biriyim :D

Telefondan girerken bazen gözden kaçabiliyor işte.. Gerçi sağolsun @yesim434 abla ve @yilmaz27 abi beğenimizi eksik etmiyorlar.. Onları görünce de mutlu oluyorum aslında.. :) Yani şimdi tek tek etiketlemeyeceğim ama bu forumda herkesi seviyorum..

Forum oyunları falan olsun her türlü saldırabilirsiniz bana :D
Umarım bu güzel enerji hiç bozulmaz..

Benden salt övgü almak zordur.. Bunu başaran ilk forumsunuz.. :)

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Ya ben birçok forumda bulundum. 5 seneye yakın geçmişim vardır. İyisi de olur her tarafta kötüsü de.. Ama ilk defa bir forum da herkesi seviyorum.. :) Hepiniz çok pozitif ve sıcakkanlısınız.. Yani kızlarla genel de zaten iyi anlaşırım da erkekler de öyle..

Gerçekten kıymetli insanlarsanız nazar değmez umarım.. :)
Şu foruma girerken kafamda olumsuz bir şey yok..
Kavgasız gürültüsüz.. Herkes seviyor birbirini..
Keşke herkes sizin gibi olsa..

Bu forumun insanları cidden çok tatlı, başkalarını övmeyi hiç sevmem aslında bana bile kendini övdürdünüz.. :D
İçimde kalmasın istedim :)
Eyvallah can sende bizim sevdiklerimizdensin