Cerez Forumun Yakışıklı Beylerin den ile Kahve Tadinda sözler

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Fincan içindeki kahveye benzer hayat, bazı zamanlar tatlı bazı zamanlar acı olur. Ancak önemli olan kahvenin tadından çok onu içerken kiminle olduğunuzdur.

Elimde kahvemi, günlüğümü ya da şarap bardağımı alırsanız mahvolurum.

Selam benden vermesi sizden, çay benden şekeri sizden, kahve benden dostluk sizden, davet benden sohbeti sizden.

Kahve aşk gibidir, her ne kadar sabır ve özen gösterirsen tadı o kadar güzel olur.

Kahve şart çünkü öfke kontrolü zor. En sevdiğim huzur veren iki koku. Sahaftan buram buram yaşanmışlıklar kokan kitabımın kokusu ve kahve kokusu.Sal sözlerini düşlerime şimdi, aşk koyalım gecenin gizemine

Biraz kahve biraz da tütün, rahatım yerinde, keyfim bütün.

Kimseler de olmasın yanımızda. Kahvemiz hep iki kişilik olsun.

Bazen sevgi küçük bir fincandan yayılan kahve kokusudur.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
@Düş Bozumu
Bir kahve içelim mi, demekten başka daha mutlu bir söz olabilir mi?

Bazı kahveleri içerken uzaklara bakarım, bazı kahveleri içerken de kokusundan özlem duyarım. Her yudumda özlem her telvede bolca hüzün vardır

@can yürek
Kahven nasıl olsun diye sormuştum ona, senin elinden olsun demişti. İşte o an onu delicesine sevdim.

Çay herkesle içilir ama kahve herkesle içilmez çünkü kahve hatır işidir, hatır bilmeyenler ile içilmez.

Kahvenin hiçbir zaman saati olmaz, kahveyi her zaman içilir.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

vEzİr

Madem mutluluk haram çevir gemiyi kaptan rotamız intikam​

DELİBALTA Muharrem

Babam sen delimisin evladım, tutturmuşsun bir Voleybol gözün başka bir şeyi görmüyor diyor, ah be benim canım babam sen bu sevdayı bilseydin sever miydin annemi?