BİZ ŞEREFİMİZLE SEVİYORUZ,PARK KÖŞELERİNDE ŞEREFİMİZİ KAYBETMYORUZ...!!!!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
NasıL biLirdiniz sevmeyi ? Ya da durun ben sizin sevginizi açıkLıyayım ; Park köşeLerinde sürterek , sağda soLda yiyişerek seviyorsunuz , nasıL ederimde yatağa atarım düşüncesiyLe seviyorsunuz , bugün aşkım , öLürüm diyorsunuz ama yarın şu kişide ne kadar taTLı , ne kadar güzeL diyor ayrıLıyorsunuz sonra biri size bişey dedi mi en namusLusu da , en deLikanLısıda sizsiniz . . 3 günde bir sevgiLi değiştirip de adam gibi seven arıyorum diyeni de anLamıyorum ; Sen adam oL eLbet geLir buLur seni düzgünü . . Bir de Bizim gibi yüreği temiz bir avuç insanın sevmesini okuyun ; o miLLetin park köşeLerinde yiyiştiği yerde bizLer sevdiğimizi düşünerek ağLıyorduk , Siz orda burda sevişirken biz bi tanıdık görmesin diye ayrı ayrı yürüyorduk , siz yatağa atma yoLLarı arıyorken , biz eLini tutunca acaba incinir mi diye düşünüyorduk . . Biz bi kere sevince ondan başkasını görmüyordu gözLerimiz , bir gün ona , bir gün başkasına gitmiyorduk . . Siz öyLe sevmeye devam edin , bizde böyLe sevmeye devam ederiz kaybetsekde . . ve benim gibi oLanLar haddnden fazLa severek kaybediyorsa hayatta fark etmez en azından BİZ ŞEREFİMİZLE SEVİYORUZ,PARK KÖŞELERİNDE ŞEREFİMİZİ KAYBETMYORUZ...!!!!