• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

BİZ ŞEREFİMİZLE SEVİYORUZ,PARK KÖŞELERİNDE ŞEREFİMİZİ KAYBETMYORUZ...!!!!

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
NasıL biLirdiniz sevmeyi ? Ya da durun ben sizin sevginizi açıkLıyayım ; Park köşeLerinde sürterek , sağda soLda yiyişerek seviyorsunuz , nasıL ederimde yatağa atarım düşüncesiyLe seviyorsunuz , bugün aşkım , öLürüm diyorsunuz ama yarın şu kişide ne kadar taTLı , ne kadar güzeL diyor ayrıLıyorsunuz sonra biri size bişey dedi mi en namusLusu da , en deLikanLısıda sizsiniz . . 3 günde bir sevgiLi değiştirip de adam gibi seven arıyorum diyeni de anLamıyorum ; Sen adam oL eLbet geLir buLur seni düzgünü . . Bir de Bizim gibi yüreği temiz bir avuç insanın sevmesini okuyun ; o miLLetin park köşeLerinde yiyiştiği yerde bizLer sevdiğimizi düşünerek ağLıyorduk , Siz orda burda sevişirken biz bi tanıdık görmesin diye ayrı ayrı yürüyorduk , siz yatağa atma yoLLarı arıyorken , biz eLini tutunca acaba incinir mi diye düşünüyorduk . . Biz bi kere sevince ondan başkasını görmüyordu gözLerimiz , bir gün ona , bir gün başkasına gitmiyorduk . . Siz öyLe sevmeye devam edin , bizde böyLe sevmeye devam ederiz kaybetsekde . . ve benim gibi oLanLar haddnden fazLa severek kaybediyorsa hayatta fark etmez en azından BİZ ŞEREFİMİZLE SEVİYORUZ,PARK KÖŞELERİNDE ŞEREFİMİZİ KAYBETMYORUZ...!!!!