''Bir şehire tepeden bakmak'' Konulu Fotoğraf Yarışması (ANKET)

Sizce hangisi?

• Toplam katılan
    12
  • Anket kapatıldı: .
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Elinize emeğinize sağlık ? biri benim yakalamak istediğim kareyi yakalamış sanırım 5 ??

r0se

Forum Onuru
Özel üye
3 de shop var. Bilseydim bende yapardm :D çokzel de olmuş ama haksızlık olmasın diye 4 e verdim. Hayırlısı olsun

Düş

Özel Üye
Özel üye
3 kişi söyleyince açıklama gereği duyuyorum. 3.fotoğraf bana ait. Çekim yapılırken ışık ayarı yapıldı. Sonradan instagramdan indirince kalitesi de düştüğü için böyle bir görüntü çıktı. Herkes aynı şeyi iddia ettiği için cekiyorum yarismadan. @TeBeSSüm konuyu takrar duzenlersin canım

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
3 kişi söyleyince açıklama gereği duyuyorum. 3.fotoğraf bana ait. Çekim yapılırken ışık ayarı yapıldı. Sonradan instagramdan indirince kalitesi de düştüğü için böyle bir görüntü çıktı. Herkes aynı şeyi iddia ettiği için cekiyorum yarismadan. @TeBeSSüm konuyu takrar duzenlersin canım
Niye ya kalsin bence instagramdan indirildiginde ilk hali gibi olmayabilir ne var ki bunda. Shop oldugunu dusunenler oy vermez olur biter.

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Normalde yarışmaya devaö etmek gerekliydi. Ama @Düş ün açıklamasından dolayı 3. Fotografı silmem gerekti. O yüzden sildim. Yarışmaya böyle devam edelim.

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.